İlişkide kopmaya başlayan bağları yeniden güçlendirmek mümkün müdür?

İlişki de kopmaya başlayan bağları yeniden güçlendirmek mümkün mü ?

Elbette. Birbirinizle konuşup aradaki sorunları çözer ve aynı sorunlar tekrar yaşanmazsa aradaki bağ güçlenir. Mümkünse bir tatil belkide tüm sorunları çözmenize yardımcı olur.

Eğer gerçekten güçlü bir sevgi bağı varsa , iki tarafında özverisi ile yeniden güçlenebilir.

Eğer bir kere koptuysa kolay kolay güçlendirilebileceği sanmıyorum . Tabi ki güçlendirmek için çabalamalı ve tekrar güven kazanmalısınız .

Eğer iki kişide ilişkilerinin devam etmesini istiyorsa ve birbirlerini gerçekten seviyorlarsa sorunları çözmeyi başarabilirler.

İki taraf da oturup adamakıllı nerede hata yaptıklarını konuşurlar ise sorunlar ortaya dökülür ve yavaş yavaş bu sorunları halledebilirler.Her sorun ortadan kalkar mı?Orası tartışılır ama çoğu hallolur ve bağlar yeniden güçlenir.

tabi ki de mümkün dür özür dileyip pişman olduğunu dile getirir sen sonra di yer gün yemek yedirip yada hediye alarak baları güçlendirirsin

Eğer içlerindeki sevgi tamamen bitmediyse tabiki mümkündür. Birlikte oturup sorunları konuşarak onlara çözüm yolları bulup her şeye yeniden başlamak, beraber daha sık vakit geçirildiğinde eskisi gibi bağlar kuvvetlenecektir.

Tabikide mümkündür fakat iki tarafında bunu istemesi gerekir sadece bir tarafın istemesiyle olcak iş değil.

eğer ortada güvensizlik yoksa ve hala bitmeyen bir sevgi varsa kesinlikle mümkündür

Eğer bir ilişkide bağlar kopmuş ise; bir daha bir araya gelmek ve toparlamak pek mümkün sayılmaz. Belki karşılıklı konuşarak toparlanabilir. Fakat Pamuk ipliğine bağlı bir ilişki olur. Her an ilişki bağları kopması söz konusudur. Bir ilişki durup dururken Bağları kopmaz. Mutlaka o ilişkide güvensizlik ve kıskançlık vardır. Eğer bir ilişkide güvensizlik ve kıskançlık sözkonusu ise, bunun yüzünden o ilişki bitmişse, bir daha toparlaması oldukça zordur.

İlişkide bağların kopma nedeni oturup konuşulmalı. Her iki tarafta bu konuda dürüst olursa ve bu durumdan ikisi de rahatsız ise ve düzeltmek istiyorsalar neden güçlendirilmesin? Ancak tek taraflı bir kopukluk varsa ve bunun ortada elle tutulur bir sebebi yoksa güçlendirmek kolay değildir. Hatta araya mesafe ve soğukluk da girdiyse artık hiç düzeltilmez bırakın güçlendirmeyi.

Yaşayan bir sevgi varsa hala kişiler arasında tekrardan bağlar güçlendirilebilir.

İki insanda düzeltmeye karşı ilişkiyi çabalarsa ve sevgi azda olsa bir saygı varsa güçlendirme imkanı olabilir.

Bunun nedeni genelde monotonlaşmaktan kaynaklanıyor. Sevgi ve saygı devam ediyorsa, başkaca bir problem yoksa şayet ilişkiye biraz renk katılmalı. Sevgiliniz veya eşinizle yapmadığınız aktiviteler yaparak ilişkinizi güncelleyebilirsiniz.

Öncelikle oturulup sorunların konuşulması lazım. Daha sonrasında ise Belirli Kurallar Koyulabilir.

hayır değildir olsa bile bi kere kopmaya başladımı inceldimi illaki tekrarını gosterir ve mutsuz olursun bi kere bozuldumu hicbisey eskisi gibi olmaz

Sorunun ne kadar büyük olduğuna bağlı bir durumdur bu bence. Eğer ilişkinin bağları artık kopmalıysa zorla tutmamalıyız

elbette tekrardan güçlenebilir. Ancak eskisi gibi olur mu burası biraz muallak. Çünkü bir kez kopmuş ya da kopmaya yüz tutmuş olan şey hem de bir gönül ilişkisi, tam anlamıyla düzelmez gibi geliyor bana. O noktaya getirmemek gerek.

İlişkide bağlar eğer bir kere kopmaya başladıysa eski haline döndürmek zordur ve zaman alacaktır.