İlişkide ne kadar süre sonra buluşmaya başlanmalıdır?

ilişkide hemen buluşmaya başlanmalı mıdır yoksa ileriki tarihlerde mi buluşulmalıdır?

Kişiyi iyice tanıdıktan sonra buluşulmalıdır, tanışır tanışmaz biriyle buluşulmaz kimdir nedir iyice öğrenmek lazımdır. İlişkilerde de aynı şekilde sevgili olur olmaz buluşulmaz.

Buluşmadan ilişki nasıl ilerleyecek ki zaten. Buluşma hemen olmalı ki karşınızdakini tanıyabilin.

Birbirlerine tanımaları gerekiyor fakat buluşmanın hemen olması doğru değildir.

İlişkinin durumuna bağlı belli olmaz insanoğluna o zaman ki şartlara göre bodoslama da dalınabilir. Yıllarca da sürebilir.

İlişkinin başlaması için zaten buluşmalar olur . İlk buluşma denilen şey ilişki başlamadan olan bir şeydir. İlişki başladıktan sonraki buluşmalarda kişiler ne zaman uygunsa buluşabilirler.

Çiftler ne zaman buluşmak isterse buluşabilir belli bir zaman dilimi belirlemek zor bence.

Bunun bir süresi yoktur. Ne zaman karşınızdaki insanı tanıdığınızı düşünüyorsanız o zaman buluşabilirsiniz.

İlişki baslamadan buluşulmalıdır. Çünkü insan bir ilişkiye başlamadan once karşısındaki insanı görmelidir. Karşısındaki insan bazen kendini anlattığı gibi çıkmaya da bilir.

İlişki baslamadan buluşulmalıdır. Çünkü insan bir ilişkiye başlamadan once karşısındaki insanı görmelidir. Karşısındaki insan bazen kendini anlattığı gibi çıkmaya da bilir. Bu da ilişkinin ömrünü bitirir.

Eğer daha önce kendisini tanımıyorsanız hemen buluşmamızı öneririm. Çünkü karşınızdaki İnsan nedir necidir Hiç belli olmaz, Tanıdıktan sonra buluşmaya da tek başınıza gitmemenizi tavsiye ediyorum. mutlaka biri yanınızda olsun, yanınıza olmasa da uzaktan sizi izlesin artık insan korkuyor hiç kimseye güven olmaz.

Beni tanıdıkça seviyorlar. Belki sizi de öyle seviyorlardır. Hem pat diye hemen buluşunca heyecanı kalmıyor.

Flört aşamasındaysa birbirilerini iyice tanımalılar buluşmadan, ilişkiye başlandıysa buluşmamak saçma olur ama seyrek buluşmalar olmalı başlangıç için.

Eski dönemlerde ilişkiler direk yüz yüze olduğu için en sağlıklı ve en doğru secimler yapılabiliniyordu veya tam tersi. Ama yeni çağımızda ki ilişkilerde ilk önce tanıma daha sonra güven ve buluşma ile devam etmeli.

Valla bence ciddi biriyse 1 ay sonra gibi buluşulur ama ciddi degilse oyalamasın boşuna buluşmaya gerek yok vdk :smiley:

Her iki tarafta uygun gördüğü bir zamanda buluşulmalıdır. Tanıma evresi iyi geçiyor ise ve onlar da artık yüz yüze görüşmeliyiz dediği anda görüşülmelidir.

Buluşma ertelenmemelidir diye düşünüyorum. Çünkü yüz yüze kurduğumuz iletişim her zaman daha sağlıklıdır. Ancak bu şekilde tanırız karşı tarafı.

koş koccum koş lan ne bekliyorsun :slight_smile:

1 ay bence sonra herşey ardı ardı ardına gelir

Bana göre ilişkiye başladıktan 1 hafta sonra buluşulmalıdır bence arayı fazla uzun tutmak iyi deyil