İlişkide yanlışlıkla eski sevgilinin adıyla seslenmek ayrılık sebebi midir?

Yeni başlanan bir ilişkide yanlışlıkla eski sevgilinin adıyla seslenmek ayrılık sebebi midir?
">

Ayrılık sebebi olmamalı ama eski sevgiliyi gerçek anlamda unutup unutmadığı, aklında ve gönlünde bitirip bitirmediği konusunda şüphe duyma sebebidir. Çaktırmadan gözlemleyerek anlayabilir insan.

Kim olursa olsun sevgilisi veya eşi eski sevgilisi ile seslendiğinde çok bozulur ve kafasında türlü soru işaretleri kalır. Ayrılık sebebi olmaz ama kavga sebebi çok net olur.

Yani eski sevgilisinin adıyla seslenmesi onu hala unutamadığınız gösterir bu da ayrılık sebebidir bence.

Insanlarda biraz dar anlayış vardır. Yanlışlıkla da olsa eski sevgilisinin ismini söylediği zaman tabii ki karşı taraf çok bozulur. bir ayrılık sebebi olamaz, Fakat Araya mesafe ve soğukluk girebilir tartışma olasılığı yüksektir.

Beni eski sevgilisi olarak görmüyorsa sorun yok😂 kim olduğumun ayrımı yapıyorsa sıkıntı yok, yanlışlıklar olabilir.

EVET AYRILIK SEBEBİ OLABİLİR ÇÜNKÜ HER İNSANIN YAPISI FARKLIDIR BAZI İNSANLAR BU KONULARA FAZLA TAKILMAZ AMA BAZI İNSANLAR BU GİBİ KONULARDA ÇOK HASSAS OLABİLİYOR O YÜZDEN BU GİBİ KONULARIN AÇILMASI İLİŞKİYE CİDDİ ZARARLAR VEREBİLİR.

Kişiden kişiye değişir bazıları kaldıramaz ama bazılarında umursamaz.

Yer ve zamana bağlı olarak değişebilir ama önce bir sorgulama dönemi olmalı direkt ayrılık kararı almak yanlış olabilir.

Bence değildir okul yıllarındada bazen hocamıza Anne Baba diyen arkadaşlarımız illaki olmuştur bu tamamen ağız alışkanlığından kaynaklanmakta ama kişi bahane arıyorsa olabilir

Beşer şaşar yani. Eğer isimler birbirine yakınsa olabilir. Sevgilinizin eski sevgilisini unutmadığını düşünüyorsanız ayrılın ama öyle bir söz konusu değilse önemsiz bir şey yani.

Bence bu bir ayrılık sebebi olmamali ancak , eski sevgilinin ismiyle seslenmek karşındakı insana karşı haksızlık ve sayqısizliktır diye düşünüyorum ben. Yani ilişkiye başlıyosan eyer böyle hatalar yapmamaya özen göstermelisin

bence diğer arkadaşların dediği gibi bu bir ayrılık sebebi değildir çünkü bu bir saygısızlık ve ya başka birşey değildir

Değildir. İnsanın ağzından yanlışla başka isimler çıkabilir mesela ben hep atıyorum Ayşe teyze diyeceğime Hatice teyze diyebiliyorum. Bu bence kişilerin ilişkisindeki bağla alakalı. Sevgilinizden eminseniz bence bir sorun olmaz.

Eğer bir kişi eski sevgilisini unutamayıp yeni birisiyle birlikteyse bu zaten doğru bir ilişki değildir. Soruya gelecek olursakta her insan hata yapabilir tabikide bir ayrılık sebebi değildir sonuç olarak herkesin geçmişinde farklı insanlar bulunmuştur.

Hala eski sevgiline mı aşıksın hala onun ismini unutamadın mı sen hala onunla konuşuyorsun ben yapamam gibi cümleler kurar ve aranız bozulur :rofl:

Hala o kişiyi düşündüğü unutamadığı anlamı taşıyabilir. Ayrılık sebebi olabilir. İnsan bir kötü olur yani.

Bu durum belki ayrılık sebebi değildir ama eski sevgilini unutamadığını ve hala onu düşündüğünü hissettirebilir karşı tarafa. Sevgilin hem kıskanır hem acayip kötü olur bu durumda. Aranız açılabilir biraz.

Tek seferlik bir durum ise hayır değildir. Fakat bu olay birkaç kere tekrar ettiyse oturup ciddi bir şekilde konuşmak gerekir.

Bence yanlışlıkla eski sevgilinin adıyla seslenmek bir ayrılık sebebi değildir olmamalıdır da. Bu sadece o kişinin onu henüz daha unutamadığı için olabilir.