İlişkilerde ilk dikkat edilmesi gereken şey nedir?

Dış görünüşe önem vermek mi ilk etapta yoksa direkt karaktere mi odaklanmak gerekir bilemiyorum

Karakter çok önemlidir tabiki dışı parlak içi çürük pek cok kişi var . Dış görünüşün sadece albenisi vardır . Ancak içi daha önemlidir.

ikisi de önemli ama bence dış görünüşüne de bakılmalı yakışıklı beya güzel olmasına gerek yok bakımlı mi veya sizin gözünüze hitap ediyormu diye bi bakar beğendiyseniz karakterine odaaklanmalisiniz

İlişkiler de herşeyden önce karaktere önem verilmesi gerektiğini düşünüyorum bir insanın istediği kadar dış görünüşü güzel olsun karakter olarak iyi değilse bu mutsuzluktan başka hiç birşey getirmez sonuçta güzellik geçici bir kavram insan öldükten o bedenin bir anlamı kalmıyor yerin altında insana manevi olarak kalacak olan şey ruhunun güzelliğidir.

dış görünüş de önemlidir. Ama karakter daha önemlidir. Karakterini sevince dış görünüşün pek önemi kalmıyor.

İlk deyince ilk intibah olarak algılıyorum ona göre cevaplıyorum; beden dili, bakışlar, konuşma tarzı, gülüşü.

İlk başta dikkat çeken dış görünüş bence ama en önemlisi karakterdir. İyi huy,karakter olmadan olmaz.

Bir ilişki de karakter önemlidir fakat ilk aşamada dış güzelliğe bakıldığını daha sonrasında ise iç güzelliğe bakıldığını düşünmekteyim. Bir insanı dış güzelliğine bakarak beğenirsiniz lakin iç güzelliğine bakarak aşık olursunuz.

Kişilik ve ahlakına önem vermek gerekli bence onun dışında standart herkesin söylediği şeylere bakılıyor güven sadakat sadık kalma, fevri olmama iç güzellik kibarlık bu durumlar önemli

Bence ikisininde dengesi sağlanmalıdır. Yani kime sorsan önemli olan insanın içidir der fakat herkes ilk başta dış görünüşe bakar. Eğer ki dikkatini çekiyorsa onu tanımak ister. Ve ondan sonrada karaktere yoğunlaşır.

İlk başta dikkat edilmesi gereken en baştaki şey yalansız ve dürüst bir yol izlemeleri hem daha samimi ve güzel bir ilişki olur

Dış görünüş kapıyı açar, karakterine göre de ağırlanırsın. İkisi de oldukça önemlidir.

İlk dikkat edilen herkeste bence dış görünüş daha sonra ise saygısı, sevgisi vb karakteristik özelliklerine dikkat etmek gerekir.

Karakter, sadakat, saygı bunlar en önemli şeyler bence.

Genelde insanlar dış görünüşe bakar fakat dış görünüşünü beğendiğimiz insanların karakterleri vize uygun olmayabiliyor. Anlaşabilecegimiz, güvendiğimiz, inandığımız biri ile bir şeyler yaşamak gerekir.

HER KÜÇÜÇÜK OLAYI COK BUYUTMEMEK LAZIM ALTTAN ALAN BIR TARAF OLUNMALI VE BIRBIRININ KARARLARINA SAYGI DUYULMALI

Bence anlayış ve karakter. Eğer karakter olarak olumsuzluklar varsa ve düzelmezse o zaman sorun çıkabilir ilk dikkat etmemiz gereken iç güzelliğidir

Karşıdaki kişinin güven vermesi çok önemlidir. Bu yüzden güvenilir olmasına bakılmalıdır.

ilişkilerde ilk dikkat edilmesi gereken güven , saygı ve sevgidir bunların tam olmasına dikkat edilir.

İlişkilerde ilk dikkat edilmesi gereken şey sizin karşınızdaki kişi ile birbirinizi tamamlayıp tamamlamamınızdır bana kalırsa. Çünkü birbirinizle eğer anlaşamıyorsanız bu ilişkinin de fazla geleceği yoktur.