İlişkilerde kandırılma sebepleri

İlişkilerde insanlar neden kandırılıyor? Kandırılma ilişkiyi sonlandırır mı?

insanlar her konuda bizi kandırabilir. Kendi işlerine ne geliyorsa öyle davranıyorlar ve kandırılıyoruz. Kendi çıkarlarına göre haketten ettikleri için bizi düşünmüyorlar. Tabiki kandırmalar ilişkiyi sonlandırır .

Karşı cins iyi niyetli olduğundan,öbür tarafta kandırdığını zanneder.Fakat sadece kendisini kandırır ama haberi yoktur.Birgün bir yerde de patlak verir.Teşekkürler.

Herkes kandırılıyor diyemeyiz ama gerçek olan bir durumda insanlar evlendiğinde veya birisiyle ilişki yaşadığı zaman genelde bizler erkekler artık onun bizden ayrılmayacağını düşünürüz ve saçmalıklar başlar ilişkiyi sonlandırır mı kandırmak yalan söylemekte olabilir bu yüzden net ilişkiyi bitirir diyemeyiz ama sürekli tekrarlanıyorsa eninde sonunda bitirir bitirmese bile yıpratır sevgiyi bitirir.

Güvensizlikten dolayı olabilir ya da karşıdaki kişiyle gönül eglendiriyordur. Kandırma ilişkiyi normal şartlar da bitirme sebebi olabilir.

Kimine göre değişir bu durum ama genellikle son bulur bu tür durumlarda.

Bir insanı kandırmak karakter yoksunluğudur insan asıl kendini kandırmaktadır. İnsan kandırıldığını er yada geç öğrenir ama ahı diğer insandan illa çıkar diye düşünüyorum.

ilişkilerde insanlar sevilmedikleri için kandırılıyor.Tabiki burda kandırılan değil kandıran suçludur…Ne olursa olsun net olmalıyız ,şeffaf olmalıyız sevmiyorsakta karşımızdaki insanın zamanını boş yere harcamamalıyız.Boş vaatler veren atıp tutan insanları hiç sevmem.İcraatler daha önemlidir bu hayatta. İnsanları kandırdığını zanneden kişi en çok kendisini kandırıyordur egosunu tatmin ediyordur.

Kandırılma tabikide ilişkiyi sonlandırıbilir. Kandırılma sebebleri ise sevmeme olabilir

Bence kandırılan bir insan ilişkiyi bitirmeli çünkü kendisi salak yerine konuyor.ilişkilerde kandıran kişi kendi kişiliğini gösteriyor.