İlişkiye başlamadan önce konuşulması gerekenler nelerdir?

Bir ilişkiye başladam önce neleri açığa kavuşturursunuz? hangi konularda anlaşırsınız?

Ben ile olarak kısıtlanmak istemediğimi kesinlikle söylerim. ve ilişkide hep dürüst olunması gerektiğini iletirim.

Nelerden hoşlanıp nelerden rahatsız olduğunuz, hayatınızla ilgili planlarınız, değer verdiğiniz şeyler kesinlikle konuşulmalı

Bir birine karışılmaması gerektiği,nefret edilen konular hoşuna gitmeyen şeyler konuşulmalı bence.

Bir ilişkiye başlamadan önce kişinin nelerden hoşlandığını, nelere karşı tahammülü olmadığını, nasıl bir hayatı olduğunu, hobilerini, neleri asla affetmeyeceğini öğrenmek gerekir ki ilişki ona göre ilerlesin.

İlişkiye başlamadan önce kişilerin ne istediği ilişkiden ne beklediği konuşulmalıdır.

Saygı sevgi ve güven temelinde konuşulacak konular daha artı yanlıdır. İlk başta bu tür ve sadakat konusunda anlaşmak ilişki için iyi olacaktır.

ilişkiye başlanıldığında neler olacağına. Giyim kuşama saygı gösterilip gösterilmeyeceğini. Alınan kararlarda eşit söz hakkı olup olmadığını. Kısaca her şey neler istenildiği konuşulmalidir.

Bence her şey konuşulmalıdır akıla ne geliyorsa sorulması gerekir Bana göre böyle

İlişkiden beklentileri Karşılıklı olarak belirtmek önemli,iki taraf içinde hoşlanmadıkları yada çok hoşlandıkları yemek,içecek,film,müzik bunları söylemek önemli.İlişkiye başlamadan önce Karşılıklı olarak herşeyi konuşmak uzun bir ilişki için önemli.

İlişkiden beklentiler partnerler arası paylaşılmalıdır. Hoşlanılmayan davranışlarda bilinirse daha iyi olur.

Merak edilen her şey konuşulmalıdır ki ileride probleme yol açmasın. Beklentiler, tavsiyeler, yapılmasından hoşlanılan/hoşlanılmayan şeyler, maddi manevi akla gelebilecek her konu konuşulmalıdır.

İlişkinin başında konuşulan şeyler çok önemlidir. Genellikle beklentiler konuşulur bana kalırsa en başta konuşulması gereken şey Dürüstlüktür
ne olursa olsun dürüstlük isterim

Tarafların sevmediği hoşlanmadığı şeyler konusulur. Sevdiği, hoşlandığı şeyler konusulur ortak zevkler.

Gelecekte neler yapmak istenildiği konuşulur, gerçekten ciddi bir ilişkimi arıyorsunuz yoksa one night stand mi takılmak istiyorsunuz bunlar konuşulmalı.Eski sevgililer hakkında konuşmak yapılacak en büyük hatadır bu konuyu asla açmayın sonucunda üzülürsünüz.

İlişkilerinde kısıtlama yapıp yapmadığı, sizin beklediğiniz ilgiyi verebileceğie emin olmak gerekir. Ciddi ilişki için mi ilişkiye başlamsı gibi konular konuşulmalı.

onunla çok yakınlaşmak lazım ve konuşulması gereken konular

hayatını anlatırmısın

Kişinin erkek veya kadının hafif bile olsa o kişiden hoşlandığını belli etmesi lazım o zaman her şey çok hızlı gelişir ve karşındaki kişide senden hoşlanıyorsa açılmaya başlar.

Bir ilişkiden beklentinizi, ilişki içinde istemediğiniz davranışları vs. konuşmak faydalı olabilir.

Bence ilişkiye başlamadan önce karşındaki insanı çok iyi analiz etmek gerekir, zaten ilişkiye başlamadan önceki flört veya arkadaşlık ederken biraz karakteri huyları anlaşılır. Ona göre ilerisi için adım atılır veya atılmaz.