İlişkiyi onaylamadılar abisini öldürdüler

Adana’da bir aile kızlarının ilişkisi olan adamla evlenmesine razı gelmeyince erkek tarafından ağabeyinin aracını yolda önünü keserek ölümüne sebebiyet verdiler.

Sadece bu değil buna benzer bir çok olaylar yaşanıyor,yani alıştık artık.Bunlar da olayı çıkaranların ne kadar aciz olduğunu gösteriyor.Onlara göre ne kadar doğru olsada…

şimdi olayı yapan kişiyi değilde abisini öldürmek nedir bide ilişkisini onaylamadın öldürdün bravo onaylı bir davranış fesubanallah

Olayın iç yüzünü bilmiyoruz ama mutsuzluğun üzerin mutluluk kurulmaz, illa böyle olması gerekmezdi.

Her gün bir ölüm haberi hemde olayın iç yüzü bilinmeden mutlaka aile biliyordur amma bu ölümlerde çoğaldı.

Taksiren adam öldürme suçuna girer bu. Ancak kasti unsurları da var. Ancak dıdısnın dıdısının arabasının önüne keserek ne geçti ellerine… Koca bir ceset.

Çok üzücü bir haber. Allah akıl fikir versin bu insanlara. Çok garip olaylar yaşanıyor ülkemizde.

Yazık ya ülke nereye gidiyor böyle. Her gün yüzlerce cinayet haberi okuyoruz. Allah ıslah etsin.

Yazık ya can almak o kadar kolay mi öldürmek çözüm mü seviyorsanız mücadele edin azıcık öldğrmek ne demek. Allah ıslah etsin yazık ya

ben bunu yemin ederim ilk defa duydum ve 18 yaşındayım. bu ne saçmalık dicem de tabi adana orası her şey beklenir. yezıklar olsun eğer o kız şimdi abisinin ölüsünün üstüne o çocukla evlenirse. cidden rezil eder kendini. al işte şimdi hiç kavuşamayacaksın öldürme sebebin ne salak?

iyice geri kalmış medeniyete dönüşüyorum maşallah

İnanılmaz bir olay. Ağabeyinin suçu ne? İnsan bir insanı öldürünce başı göğe mi eriyor. Hangi yüzyıldayız ?

Ağbeyinin suçu neydi dostum suçsuz bir insanın hayatını almak bu kadar kolay olmamalı cidden yazık.

Artık ölüm, yaralama, gasp, tecavüz, taciz… Gibi olayları duya duya duyarsızlaşıyoruz normal geliyor gibi ama değil işte hergün biri ölüyor öldürüyor ne haldeyiz…

eskiye dönüyoruz yavaştan sanki yakında kan davaları da peşin sıra gelirse şaşmamak gerek bence allah sonumuzu hayır eylesin.

Ne kadar korkunç bir olay bu ya. Allah ailesine sabır versin.

kadınlar insan değil ya! ilişkiye onay vermeyince evlenemezmiş. hayır, onay verilen evliliklerde de neler oluyor, görüyoruz. açtırmasınlar benim ağzımı şimdi.

Bir insanı öldürecek kadar birisine nasıl kin besleyebiliyorlar hiç anlamıyorum. Ayrıca burada kendi kızlarının mutluluğu da söz konusuyken.

Artık insanlar birbirini sudan sebepler için öldürebiliyor. Umarım en ağır cezayı almıştır.

Allah herkesi böyle psikopat pislik cani insanlardan korusun inşallah. Nasıl bu hale geldik. İnsanların psikolojileri bozuk.