İlk görüşte aşk diye birşey var mıdır?

İlk görüşte aşk vardır. O an kişilerin frekanslarının uyumu, hissiyatı aşkı işaret eder. Fakat, günümüzde ilk karşılaştığı, ilk hoşlandığı kişiye karşı olan duygularını aşk olarak ifade edenler bulunmaktadır. Aşk ve hoşlanmanın farkını bilmek lazım.

İlk görüşte aşk vardır birini görüp aylarca beklediğim oldu ama aşk bitiyor sevgi kalıyor bidahada aşık olamıyosun ama aşkta güzel şey bi gün herşey bitsede insan hayatında aşık olmalı sevmeli

İlk görüşte aşkın olduğuna inanmıyorum bunun yerine ilk görüşte hoşlantı duyma diye birşey vardır ve insanlar bunu ilk görüşte aşk diye düşünürler.

bence ilk görüşte aşk diye birşey yoktur güzel yada yakışıklı diye küçücük hoşlantıyı aşk sanarlar nede olsa hoşlantı ve aşkı aynı şey sanan kişiler var ondan buna inananlarda var

Kesinlikle vardır.

Çünkü insan karşısındaki hakkındaki her türlü görüşü(aşk nefret vb) ilk görüşte yaşar.

Gerçekten vardır. Evet belki birçoğunuz buna inanmıyor ama ben kendimden biliyorum olduğunu belki bazılarınız atıyor diyebilir yada öyle gelebilir ama bu gerçekten normal bana da öyle geliyordu normalde diyordum ki nasıl olabilir yani ilk gördün sevdin aşık oldun nasıl ya saçmalık diyordum ta ki o gün gelene kadar hala daha aklımda o an hala daha ilk günkü gibi aklımda duruyor aslında buna inanmamamızın tek sebebi yaşamamış olmamız insan yaşayınca evet diyor gerçekmiş ve en güzeli ilk görüşte aşık olduğun insanla birlikte olmak…

ilk görüşte aşk diye bsey yoktur etkilenme diye bsey vardır ya da hoşlanma siz bunu aşk diye tanımlarsanız yanlışa düşersiniz bi kişiye aşık olmanız için aynı duyggulara aynı hislere sahip olmalısınız kaşına gözüne bakıp aşık oldum diyemezsiniz.

Bence ilk görüşte aşk diye bir şey yoktur.Sadece ilk görüşte o kişi beğenilir,hoşlantı duyulur yani ilgi de duyulur diyebiliriz :slight_smile:

Bu kişiye göre değişiklik göstermektedir

Kendimden yola çıkarak, ilk görüşte aşkın gerçek olduğunu düşünüyorum. İlk görüşte aşık olunabilir.