İlköğretim öğrencisinden büyük başarı!

Hakkari’de bir ilköğretim okulunda okumakta olan Yusuf Eymen Veliecoğlu, Caribou Matematik Organizasyonu’nda 2557 öğrenci arasından bütün soruları doğru yanıtlandırarak dünya şampiyonu oldu.

Böyle haberler duymak gerçekten sevindiriyor başarısı daim olsun :slight_smile:

Hocam haber biraz daha özgünleştirilmeli.

kendim yazmıştım aslında kopya değil ama siz bilirsiniz.

Düzenledim, onaylıyorum hocam.

Maşallah başarılarının devamını dileriz.

Bizim ülkemizin böyle güzel haberlere ihtiyacı var. Umarım çok başarılı olur ve ülkemizi onurlandırmaya devam eder.

Eğitimin sıkıntılı olduğu bu süreçte gerçekten önemli bir başarı. Tebrik etmek lazım.

Maşallah gerçekten büyük bir başarı kendisini tebrik eder, başarılarının devamı dileriz.

bu haberi dün tv de izlemiştim çok duygulandım inşallah başarılarının devamı gelir . :relaxed:

Vay be. Çok büyük bir şey. Tebrik etmek gerek. Başarılarının devamı gelir umarım.

Bu yaşta. Ne güzel haberler bunlar. :slight_smile: Eymen kardeşimizin başarılarının devamını dilerim. :slight_smile:

Maşallah bu yaşta güzel başarı. Allah zihin açıklığı versin. Yusuf Eyme’nin başarılarının devamını diliyorum.

Allah nazarlardan saklasın, bende onun yaşındayken matematiğim iyiydi ama hiç bir yarışmaya girmedim belki derece alırdım. Tebrikler evlat, güzel bir başarı olmuş. Başarının devamını dilerim.

Ülkemizin böyle beyinlere ihtiyacı var umarın gereken destek sağlanır ve beyin göçü yapmak zorunda kalmaz.

Maşallah valla bu haberleri duydukça insan bir gururlanıyor. Helal olsun başarılarının devamını diliyorum.

Helal olsun gerçekten çok güzel haber bunlar.
Umarım başarılar hep bu şekil de devam eder.
Bravo herkese örnek olmuş bu başarısı .

Arkadaş tüm soruları nasıl bildin , insan ayıp olmasın diye bir kaçına yanlış cevap verir. Bizim milletimiz böyledir ya hani , adama helal olsun gerçekten başarılarının devamını dileriz.

Böyle başarılı çocukların ileride dünyaya katkısı olacak. Aferin böyle devam.

Böyle başarılı çocukların ileride dünyaya katkısı olacak. Aferin böyle devam.

En büyük başarının anahtarı çalışmaktır. Eğer insan isteyerek verimli çalışsa başaramayacağı şey yoktur
Helal olsun tebrik ederim. Allah nazarlardan saklasın.