İmamoğlu sonunda mazbatayı aldı mı?

Ekrem imamoğlu mazbatayı aldı mı seçim hakkında ne düşünüyorsunuz?

Vatanımıza milletimize hayırlı uğurlu olsun.Halk iradesi ile halkımız son sözü söyledi İmamoğlu mazbatasını bugün aldı.İstanbul için çok güzel işler yapacağına eminim Allah yolunu açık etsin… Hatta kendisi bir açıklama yaptı çok hoşuma gitti bu şehrin nimetlerini ganimet yapmak yok , paylaşmak var dedi.Halkçı ılımlı bir insan.Bu kadar kısa sürede halk onu benimsedi ve sevdi Helal Olsun Adama Martın sonu bahar oldu :slight_smile:

Hak etti ve mazbatayı aldı .17 gün boyunca Bayağıdır eklemişti halk Imamoğlunu seçti ve hak etti. İstanbul hakkında hayırlısı olsun.

Başlarda iktidar parti alamadı diye üzülmüştüm. Çünkü önümüzdeki dönemlerde ödenek vermeyecektir. Ancak yıllar önce köy olan bir İstanbul’u metropol haline getirip hiçbir büyük şehre kentsel dönüşüm için dahi ödenek vermedikleri aklıma geldi ve bir anca üzüntüm geçti. Umarım İstanbul’un beklentileri karşısında tıkanmazlar. 2 milyar borcun altından kalkıp yeni bir hizmet sunmak pek de kolay olmayacaktır. Allah yardımcısı olsun :slight_smile:

Ben de bugün bir haber kanalında gördüm mazbatasını almış diye. İnşallah hakkeden kazanmıştır ve demokratik bir seçimin sonucunda kazanılmıştır. Parti önemli değildir . Bir yerde hizmeti en güzel şekilde veren yönetici değerlidir. İmamoğlu da şansını denesin. Zararı yok .Halk eğer İmamoğlu’ndan memnun olmazsa bir daha ki seçime seçmeyebilir.

Öncelikle vatana millete daha sonra istanbul vatandaşlarına hayırlı ve uğurlu olsun. 17 gün süren bu belirsizlik sonunda bitti. Demokrasi kazanıyor her zamanki gibi.

Hayırlı uğurlu olsun kimsenin hakkı yenmeden milletin iradesi gerçekleşmiş oldu