İnsan aldatıldığını hissedip kanıtlayamayınca ne yapmalıdır?

İnsan aldatıldığını hissedip kanıtlayamayıınca ne yapmalıdır?

Bence ayrilmalidir.Zaten oyle bir hisse kapilmişsa artik karşısında ki insanin yaptiği herseyden şuphe duyar.Guvensizlik başlar.Guvensizlik olan iliski de çok fazla yurumez zaten.

Hissetmek önemli. Zaten karşındaki kişinin davranışlarından beli oluyor o yüzden bitirilmesi daha iyidir

Bütün bağlantısını kesmelidir. Uzak durmalıdır. Çünkü artık güvensizlik başlamıştır.

Aldatılmak insanı saf yerine koymak çok kötü bir davranıştır ve böyle durumda hiç düşünmeden o kişi ile yollar ayrılmalıdır.

Müge Anlı ablamızın da dediği gibi şüpheleniyorsam doğrudur arkadaşım. Bence de kesinlikle doğru. İnsan durduk yere birşeylerden şüphelenmez. Herşeyi de ispat edemezsin. Ne yapacaksın sabah akşam nöbet mi bekleyeceksin yada telefonunu mu kurcalayacaksın(çok çirkin bir davranış elbette) . İnsanı paranoyak yapar bu şüphe. Bu yüzden derhal ilişkiye son verilmelidir. Herşey şüpheye mahal bırakmayacak kadar duru bir şekilde olmalıdır hayatınızda. Yoksa kesinlikle birşeyler vardır.

İnsan sadece hissetmiş sonuçta belkide günahını alıyordur belli olmaz

Eğer hissediliyorsa peşine düşünülüp doğruluğunu kanıtlamanız lazım. Eğer çok bariz ise direkt olarak ayrılıp ilişkiyi tamamen kesmek gerekir.

Bu his gerçekten berbat bir histir bunu kanıtlamak için çaba gösterilebilir, direkt söylenebilir. Bu hisle ilişki devam etmez.

Önce tam olarak emin olmalı öyle hislerle şunla bunla olmaz. Sonrada eminse eğer gereken yapılmalı duruma göre.

En iyi yöntem dedektiflik :joy::joy:

Eger hislerinden eminsen iliskiyi bitirmelisin. Bu durumdayken iliskiye devam edemezsin düşünceler seni mahveder.

Hiç bir şeyi kanıtlamak zorunda değil gidip konuşup durum anlatılır ve böyle bir şüpheyle ilişki sürdürülmemelidir.

ilk yapması gereken ilişkiyi bitirmesi lazım ama bitirmeden önce konuşmalı açık açık sormalı böyle bir şey var mı diye

Bazen hislerimiz bizi yanıltıyor olabilir. Aldatıldığımızı kendimize ispatlayabiliyorsak ayrılma yolunu tercih edebiliriz.

Hislerimiz önemlidir fakat doğru ya da yanlış olduğunu bilemeyiz bu yüzden emin olana kadar bir tepki göstermemelisiniz bana göre . Eğer gözle görülür bir şekilde bunu kanıtlarsanız o zaman o kişiyle yollarınızı ayırabilirsiniz.

Hissetmek için ufak ip uçları vardır zaten biseyler görmüştür ki hissetmiştir uzatmadan ilişkiyi bitirmeli.

Hissetmekle olmaz, tam emin olmalı, gerçekten hisleri doğru mu, yoksa yanılma olabilir mi, bu durumdan kesin eminse gerekeni yapmalı.

Evet bariz bir şekilde belli ediyorsa hiç kanıtlamaya gerek yok. Direkt ayrılmak en mantıklısı.

Bence elde tutulabilir bi kanıt olmadan asla karşı tarafa söylenmemeli.Zaten kanıt yoksa o bunu inkar eder ve işin için sıyrılır.Kanıt olmadan hiç bir şey olmaz