İnsan aldatıldığını hissedip kanıtlayamayınca ne yapmalıdır?

Zamana bırakmalı bence, çünkü eğer öyle bir durum varsa mutlaka ortaya çıkacaktır.

O his ve şüphe bir kez insanın içine yerleştikten sonra kanıta çok da ihtiyaç yoktur aslında zaten. İnsan şüphe ile yaşayamaz kanıt bulamadı diye bir şeyi sürdürmek çok zordur.

Paronayak şeklinde bir his değilse şayet hissedilen şey doğrudur. Çünkü insan karşıdakinin hal ve hareketlerinden, Kendisine olan tavrından ve kişiliğinin buna el verişli olabileceği de göz önüne alındığında kanıt aramaya gerek olmadan yolları ayırmak gerekir.

eğer hissediyorsa doğrudur ama takıntı yapıp kuruyorsa bunun farkına varması gerekir ayrıca mesela ben aldatıldığımı hissediyorum umrumda olmaz hiçbir şekilde hesap sormam egom kırılır ama asla devam etmem sesszi kalır ve oondan ilgimi çekerim çok sessiz kaldığım için bahane uydurup terk eder ben de direk kabul ederim büyük neşeyle onun beynine silah çekmiş gibi olursunuz bundan sonrası sizin peşinizde koşar elde etmek için tekrar çünkü aldatıyorsa kendi karakter sorunu veya ilişkinin heyecansızlığından dolayıdır kovalamaca başlarsa heyecan artar

Öncelikle bunun kuruntu olup olmadığından emin olun. Eğer gerçekten bir anda gelen bir his ise muhtelemen doğrudur. Kanıtlamak için uğraşmaya bile gerek yok en doğrusu ilişkiyi bitirmek.

Hislerimiz bizi bazen yanıltsa da çoğu zaman doğrudur , eğer birşeyi kanıtlayamııyor ama o durumdan emin ve huzursusanız bu ilişki bir an önce bitmeli bence .

bazen sessiz bir gidiş ve son defa gözlerinin içine herşeyi biliyorum dercesine bir bakış herşeyi açıklar tabiki anlayana