İnsanın doğum tarihi hayatını etkiler mi?

İnsanın doğum tarihi hayatını etkiler mi?

İnsanın ismi gibi de doğum tarihi hayatını etkiler. Bazı tarihler kimileri için şans getirirken , kimileri için uğursuzluk getirmiştir.

Astroloji ilmine ve bana göre etkiler evet. Doğduğumuz andaki gezegen konumları kaderimizi de karakterimizi de etkiler.

Bilim ile ilgili böyle bir durum var mı bilemiyorum,doğduğunuz tarihe göre kişiliğinizin şekillenebileceği varsayımında bulunan teoriler var diye biliyorum.Yani kısacası burçlara inanıyorsanız hayatınızı etkiler,burçlara inanmıyorsanız etkilemez.

Doğum tarihinin aslında etkilediğini söylerler ama ben buna inanmıyorum doğrusu bence alakası yok

Doğum tarihinin aslında etkilediğini söylerler ama ben buna inanmıyorum doğrusu bence alakası yok

doğum tarihin olduğun yıla göre elbette hayatını etkiler. Mesela burçların iyimserliği kötümserliği seni o yöne yönlendirebilir.

bence etkilemez ama insanlar hangi yılda dolgduysa o yılın şartlarına göre yaşar

Astrolojide doğum tarihi ve saatine göre doğum haritası çıkartılır. Bu haritanın kişinin karakteristik özelliklerini yansıttığı söylenir. Kendi haritanızı okuyarak yana özelliklerin size uyup uymamasına göre bu sorunuzu cevaplayabilirsiniz.

Bence etkiler diye düşünüyorum,yani yaşam tarzını kaderin falan etkileyebilir.

Lise yıllarımda hakkında araştırma yapmadan ‘çok saçma/anlamsız’ gibi yorumlar yaptığım bir konu. Hala araştırma yapmış değilim ancak pandeminin etkisiyle bu tarz konular şu anda çok gündemde. Ben de merak edip geriye yönelik burç yorumlarıma bakmaya başladım. Şaşırtıcı bir şekilde uyumlanıyor hakkaten.

Astronomi ve kader nasıl bağdaştırılır bilmiyorum. Yıldızlar :sparkles: tarihin her döneminde resmedilmiş ve GÖBEKLİTEPE örneği gibi yapılar inşa edilmiştir.

Tek başına etkilemez ancak etkisinin olduğunu astrologlar çok öncelerden beri dile getirmekteler.

Burcunu etkildeğinden olabilir bence. Ama insan kendi hayatına kendisi karar verir.

Doğum tarihi insanın kaderini neden etkilesin acaba? veya nasıl etkilesin mantıklı bir tarafı yok belki isimlerin etkisi vardır ama hangi yıl doğduğumuzun bence bir önemi yok

Bence doğum tarihi hiçbir şeyi etkilemez. Çünkü burçlara inanmıyorum.

ne anlamada etkiler ki daha önce hiç duymadım ne anlamda etkiliyor doğum tarihi insanın kaderini

Genel itibari ile doğum tarihleri burçlar üzerinde değerlendirilmektedir. Bilindiği üzere burçlarda kişisel özellikler göstere bilmekte. Bu nedenle tarihler hayat konusunda etkili olduğu söylenebilir.

Doğum tarihinin insanın hayatını etkileyebilecek düzeyde olabileceğine pek inanmıyorum önemli olan insanın karakteridir.