İnsanın hayatını sürdürebileceği en doğal ortam nasıl olmalıdır?

Yaşadığınız çevre, ortam bu “en doğal ortam” beklentinizi karşılıyor mu?

Sahil kasabası olabilir ya da Karadeniz de bir yayla da yaşanabilir. Sessiz , sakin ve doğayla başabaş kalınacak ortamlardır.

Tabiki şehirler ilceler ve hatta artık köyler bile karşılamıyor.Her evde nerdeyse 2 tane araba var. Egzozdan geçilmiyormHeryer binalaşmış. Yeşil ortam yok denecek kadar az.Böylr böyle kanser oluyoruz işte.

Yaşadığım çevre bazen karşılıyor. İnsanların iyi niyetli olduğu zamanlarda sevebiliyorum çevremi. Bazı zamanlarda insanlar katı, acımasız ve kötü niyetli olabiliyorlar. İnsanların çirkinleştiği bu zamanlardan kaçmak istiyorum.

Günümüz yaşantısında artık doğal olan hiçbir şey kalmadı neredeyse , zaman ilerledikçe yaşama alanı daha da kısıtlanıyor bana göre.

Hayır.Bence en ınsanlık için en doğal ortam çiftlik hayatıdır,doğayla iç içe temiz hava,insan daha ne isteyebilir ki.

Yaylada bol oksijen ve temiz hava ile organik yiyeceklerle on numara bir hayat sürdürülebilir.

hayır karşılamıyor ben nefes alamıyorum olduğum yer fabrikalarla dolu maalesef

Bu konuda en güzel yerler köyler dicem ama,köy de şehir gibi oldu artık herkeste araba.En güzel yaşanacak yer doğa,karavan da yaşamak😄

sehirden ve gurultuden uzak koy yada kasaba gibi yerlesim yerleridir.

Rahat hareket edebileceği davranışlarının eleştirilmeyeceği ortamdır.

Evet yaşadığım ortam kısmen beklentilerimi karşılıyor ileride beklentilerimi karşılayacak daha iyi ortamım olur inşallah

Hayır karşılamıyor. Ben bahçeli ev seviyorum. Böyle siteler bana göre değil.

En doğal ortam bir dağ evinde yaşamak oksijen huzur sakinlik.

Yaşadığım çevre istediklerimi ve beklentilerimi karşılamıyor. İnsanlar çok bencil ve acımasız.

bence şurası ya da burası demenin herhangi bir mantığı yok stresin olmadı ekonomik krizin olmadığı her yerde bence hayat güzel sürdürülebilir sevgi saygı çerçevesinde hayat güzel sevmek güzel sevilmek güzel çocuklar güzel ama işte ortam çok kötü

Yani en dogal ortam yeşillik ve tam olarak dogaldan kasıt orman ve dogal oksijen ise yani köyde yaşamanızı tavsiye ederim ama normal bi hayattan kasır ise yani iyi bi maaş ve evli olmammak :joy: