İnsanlar gece yatmadan önce neler düşünür?

Başımızı yastığa koyduğumuz zaman pek çok düşünce gelir aklımıza. Peki insan yatmadan önce ne düşünür veya ne hayal eder?

İnsanlar gece yatmadan önce geleceklerini düşünürler, mesleklerini ne olacaklarını düşünürler.

Yapamadıklarımı…

Gerekli gereksiz herşeyi kafaya takarlar.Özledikleri insanları, kaybettiklerini,borçlarını, keşke dedikleri şeyleri,ertesi güne misafiri gelecekse ne yapacağını nasıl ağırlayacağını, çocuğu varsa onunla ilgili kaygılarını, geçmiş olaylarını geleceğini vesaire vesaire……bu çok geniş bir yelpaze aslında

Gün içi yaşadıkları çok etkisini göstermişse genelde onlar düşünülür.Bunun dışında gelecekte yapılmak istenen hayaller gelir.

Bu sorunun cevabı kişiden kişiye göre değişir. Ben genellikle hayallerimi düşünüyorum veya bir sonraki gün yapılacak işleri düşünüyorum.

Bu yüzden genellikle uyumadan önce insanlar kimisi ertesi gün neler yapacağını kimisi ay sonunu düşünmektedir.Herkesin kendi kafasında belirli düşünceleri vardır.

Ben genel olarak sevgilimi düşünürüm gülünce kısılan gözlerini yanagının 3/1 icine çökuyor sinirlenince yanaklari kırmizi oluyor mas mavi gözleri hiçbir denizaltı onun gözlerinin derinliğine inemez ona bakınca gozlerinin içinee kayboluyorum ortaokulda tanistin suan lise2de yim ve hala beraberiz ilk ve tek aşkım daha ne düsuneyim beni arayıp soruyor nadir kisilerin sordugu soruyu nasilsin diyor beni benden çok dusunuyor

Anne ve babası varsa onu düşünebilr eski zamanlarını geleceğini sevdiği biri varsa onuda düşünebilir

gelecek planları ve dertlerini bence

Benim gece yatmadan önce hep aklımda eski anılar yeni hayaller ve yeni hedefler geliyor.

Ben bazen ne düşündüğümü bile bilmiyorum genelde gün sonu yapıyorum günümün nasıl geçtiğini ve yarın yapmam gereken neyse onu düşünüyorum. Ama bazen gerçekten beni uyutmayan ama benimde bilmediğim düşünceler geçiyor kafamdan.

ben gece yatmadan önce sevdiğim kadını düşünüyorum onunlar neler yaşayacağımızı vs.

neyi düşünmez desen soru daha kolay olurdu cidden herşey geliyo aklımaherşey…

insanlar yatmadan önce sevdiği kişiyi , geçmişte yaşanan güzel ve kötü anılarını düşünür , geleceği düşünürler en çokta hayal ederler hayal etmeyen insan yoktur

Uzun zamandır yaşadığım uyku problemlerinin kökü gereksiz şeyleri düşünmeye bağlıyorum olur olmadık şeyler geliyor aklıma geceleri buda uykumu kaçırıyor haliyle

Genelde yapmak isteyip de yapamadıklarımızı, hayallerimizi ve söylemek isteyip söyleyemediklerimizi düşünürüz.

geçmişde yaptığı hatalar şahsen bazen gözüme uyku girmiyo neden böyle yapmadım diye

Gün içinde düşündüklerimizin etkisi var.Aklımıza takılanları düşünürüz.Geleceğimizi ve geçmişimizi düşünürüz.Ben en çok bir gün evlenirsem,eşimi nasıl mutlu ederim,neler yaşarız çocuklarımız olur mu düşüncesine dalıyorum…

Ertesi gün neler yapacağımı,zamanım.jalirsa nasıl degerkendireceğimi düşünürüm.