İnsanlar kendilerini neden sevdirmeye çalışıyor?

Insanlar kendilerini neden sevdirmek için değişik değişik davranıyor?

millet olarak sevilmeyi istiyoruz muhtacız gibi

İnsanlar kendini birilerine karsi sevdirmeye calisiyosa demkki sevgiye muhtactir veesigi sevginin karsiligini alamamistir ve kendini sevdieye calisirlar.

İnsanlar olduğu gibi görünmeli. Bazı insanlar kendini bilerek sevdirmeye çalışır ve bu durum onu sevdirmek den ziyade ne kadar aciz olduğunu gösterir.

kendilerini daha iyi hissetmleri için ve kendilerinin sevdiği insanlarla güzel vakit geçirmek için.

Çünkü insanlar kazık yiye yiye yalnız kaldılar. Kendilerini seven insanlar bulmak istiyorlar. Bundan dolayı şekilden şekile giriyorlar.

Sevildiğini bilmek sevilmek iyi gelir zinde tutar enerji verir.Ama olmadığın biri gibi davranmak sevdirmek yerine nefret ettirir.Bence herkes seni sen olduğun için sevmeli.

Ego kasmaya çalışıyorlar diğer insanlardan daha üstün olduğunu karsidakilere hissettirmeye çalışıyorlar.

Bazıları egosunu tatmin etmek için bazıları da sevgiye muhtaç olduğumuz için. İnsan sevmeden sevilmeden yaşayamaz.

Hemen arkadaş bulmak ve ortama ayak uydurmak için olabilir.

Dünya üzerinde yaşayan her canlı sevgiye muhtaçtır. Bazı insanlar sevgilerini dışarıya yansıtamaz, kendi içlerinde sevgi beklerler, bazı insanlar da bağırarak sevgiye muhtaç olduklarını gösterirler. Sanırım bu durum güçlü olmaktan kaynaklanıyor. Yine de seni sevmeyen bir insandan sevgi beklemek de epey rahatsız edici bir durum.

Çünkü insanlar hem sevmek hem de sevilmeyi isterler.

Bazı insanlar özgüvene sahip olmadığından, bunu baska bir sekilde yani kendini sevdirerek, kendisini önemsediğini göstermek için kendini sevdirmeye çalışır.

Yapmacıklık bence. Olduğun gibi görünürsen her şey daha sağlıklı olur.

çünkü toplumda dışlanmak istemiyorlar.

aslında bu şekilde davranan kişiler karsısındaki kişilerin arkasında iş çeviriyorlar ve onalrı aldatmaya dayalı davranış olarakta bu yolu seçiyorlar kendilerinin kötü olduklarınıda çok iyi biliyorlar.

Sanırım kendilerini sevimsiz, böyle saçamlıklara muhtaç gördükleri için.

insanların kalplerindeki ni yalnız Rabbimiz bilir onun için bilemiyorum Kişiye göre değişir Kimisi Menfaat için yaklaşır Kimi çok sevdiği için yaklaşır bilemiyorum

Çünkü insan mutlu olmayı seven bir varlıktır.Mutluluk yolunda ki en büyük etken ise sevgidir.

İnsanlar yapısı gereği sevgiye muhtaçtır. İnsanların sevilme ihtiyacını anlıyorum da şu popüler olma ihtiyacını anlayamıyorum bir türlü. İnsanları insan olduğu için sevdiğim için onları kırmamaya, ayırmamaya çalışıyorum. Tanımadığım insanları bile üzmekten çekiniyorum. Yapı itibari ile mi bilmiyorum ama bu huyumdan da nefret etmeye başladım son zamanlarda. Öyle insanlar gördüm ki benimle iki çift kelamı olmadığı halde hakkımda birçok fikri olan. Onları da ilahi adalet ile baş başa bırakıyorum. Sizi seviyorum lafını öyle herkese kullanmamak gerekiyor aslında. Sonra o lafı bozdurup bozdurup harcıyorlar, sadakasını da senin dedikodunu yaparak harcıyorlar. İğrenç kişilikler.