İnsanlar neden kalp kırar? (Bölüm 1)

Bi insanı neden durduk yere incitirler kalplerini kırarlar?

Çünkü bazı insanlar kalp kırmadan beslenir ve bunu bilinçli yaparlar zevkle bir istekle bu insanlar kötü insanlardır böyle insanlarla aynı ortamda bile bulunulmamalı.

İnsanoğlu vicdansız bir valıktır. Düşünmeden hareket eder ne diyeceğini bilemez. Karşısındakini umursamaz bu yüzden de kalp kırar.

1 Beğeni

insanoğlu elindekiyle yetinmek istemez daha iyisini daha fazlasını ister elinden geleni yapar ve arkadakilerin kalbini kırdığından farkında bile olmaz

1 Beğeni

bencil ve menfaat uğruna yaşayan insanlar yapar bunu daha çok. kalp kırmak kolay ama o kalbi kazanmak çok zordur. kalp kırmayı meziyet sanıyorlar o tür insanlar o an unutulur düşünceside var tabi. nerde ne zaman nasıl davranacağını bilmeli insan

Sebepsiz yere kalp kıran insanların vicdanları pek fazla sızlamadığı için karşındaki ne hisseder düşünmeden kırabiliyor maalesef arasan onlarda gram vicdan yoktur.

Kimse sebepsiz yere kalp kırmaz.Bir olay olmuş ki kalp kırılmıştır.

Her kez bilerek yada isteyerek kalp kırmaz tabi ki de başından atmak için kalpleri kıranlarda var.

Arkadşlar konuyla alakalı değil ama bu sitede nasıl soru soruluyor beni bir bilgilendirebilrimisiniz

Şuanda hesabında ki para yeterli olmadığı için soramıyorsun. Ama paran belli bir seviyeye geldiğinde soru sorma hakkı açılıyor. Soru cevaplaman gerekiyor sürekli.

Belki isteyerek yapılmamıştır fakat biraz daha alttan almak lazım. İnsanlar aşttan almayı bilmiyorlar ne yazık ki. Her tartışmada kötü söze düşmemeli. İnsan gibi konuşmayı bilmeli.

Çok teşekkür ederim yarım saateten beri bunu araştıryordum

sanki bu dünyada kalıcıymışız gibi insanlar birbirinin kalbini kırıyor

Karşısındaki kişiyi çok seviyorsa ama zarar verme durumu varsa kendinden uzaklaştırmak için kalp kırabilir.

Bütün insanların kötü tarafı vardır. Genellikle art niyetli insanlar bunu hobi olarak yaparlar.

İnsanlar hırslarını ve acılarını sevdikleri insanlardan çıkarmak isterler. Çünkü nazları sadece onlara geçer. İnsanlar asıl kızdıkları kişilere tepki gösteremedikleri için böyle çıkışlar yaparlar. Bunun yanlış olduğunu geç anlarlar.

İnsanlar daha çok kırıla kırıla kırmayı öğrenir. Ama bazen gerekiyor çünkü anlamıyorlar.

İnsanlar neden kalp kırar çünkü merhametsizler düşüncesizler eğer ki düşünceli bir varlık olabilseydiler karşı tarafa empati yaparak neyin ne olduğunu hangi durumun daha farklı bakabileceklerini ayırt edebilir anlayabilirlerdi .

İnsanın doğası zaten budur. Ne demek istiyorum. İnsanlar birilerinin önüne geçmek için yaşarlar ve birisi öne geçerken diğeri geri kalır. Bunun için verilen mücadele sonucunda bir kalp mecburen kırılır.

insanlar daha önce kırıldıkları için başkalarını da kırarak bunun acısını almak istemektedir.