İnsanlar neden siyah pantolon tercih ederler?

İnsanlar neden siyah pantolon tercih ederler neden genelde siyah pantolon giyerler?

çünkü siyahla her renk kombinlenebilir üzerine giyilen her şey yakışır asil renktir

Siyah renk çok fazla anlam taşımaktadır.Siyah olan çoğu şeyde çoğu şeye yakışır.

Herşeyle kombinlenebilir, vücudu olduğundan zayıf ve proporsiyonu düzgün gösterir.

Birçok farklı şekilde kombinlenebildiği ve daha ince gösterdiği için

Her kombine uyuyorda yakışıyorda

Ben mesela siyah sevmiyom çok toz oluyor hemen belli ediyor ama hem bayana hem erkeklere yaşıyor siyah pantolon

Çünkü kombin olasılığı daha fazladır. Daha zayıf gösterdiği de doğrudur.

Kombini kolaydır her şeye yakışır. Ayrıca Kesimi de doğruysa siyah bacakları ince gösterir.

Siyah iyidir. Her zaman siyah giyerim bir hastalık oldu sanırım bu bende başka renk giyemiyorum. Rahatsız hissediyorum. Koyu rengin bağımlısı olmuşum. :smiley:

Siyah renk hem herşeye uyumludur hemde vücudu toplar. Fazla kilolarından rahatsız olanlar için birebirdir.

Üstüne ne giyersek uyumlu oluyor,içime siniyor. Muhteşem bir kombinleme kim ilk önce siyah pantolon ürettiyse valla çok teşekkürler…

. Daha zayıf gösterdiği içindir.

Beğendikleri ve üstlerine yakıştığı için .

Siyah kilo ve kusurları kapattığı inanılan bir renktir. İnsanlar ilk olarak genellikle bu özelliğinden dolayı tercih ediyor olabilir. Diğer bir husus ise siyahın asil bir renk olarak insanlarca benimseniyor oluşudur.

Siyah kış günlerinde giyilir ve şık gözükür. Güneşi içine çekemsinden dolayı soğuk kış günlerinde bizi ısıtır. Ayrıca çoğu insan siyah rengi sever ve hoşuna gider.

Siyah pantolon tercih edilme sebebi kiloları gizlemesidirnve görüntü olarakta güzel şık durmasidir

Siyah renk her zaman ciddi bir hava vermektedir.Karşısındaki insana disiplin, tarafsızlık ve yaptığınız işte ciddiyet mesajı verir.

Bnece kendilerini siyah renkte daha özgüven de hissettikleri için

Birkaç nedeni vardır. Zayıf gösterdiği için kullanılır. Sade ve olgun bir hava kattığı için kullanılır. Resmiyet katmak için de kullanıldığı olmuştur.