İnsanlar yaşlanmaya başladıklarında hayattan ne beklerler?

Yaşlılık evresine doğru adım adım ilerleyen bir insanın hayattan beklentileri neler olabilir?

Huzur bol para ye iç yat kısmına geçerler. Hayattan tek beklentileri budur genellikle.

Yaşlılık evresinde insan biraz sağlık biraz huzur bekler.

Kesinlikle huzur ve sakin bir yaşam beklerler en azından çoğunluğun beklentisi böyledir

İnsanlar yaşlanınca hayattan daha uzun süre yaşama isteğinde bulunurlar.

Sadece torun torbasının mutluluklarını görmek ister artık.

Yaşlanınca insan ya hayata daha çok bağlanır ya da hayattan kopmaya başlar. Bunun istisnası yok.

rahat ve borçsuz gelecek beklerler

yaşlılık evresinde sadece yemeğin önüne gelsin, evimde ama rahat bir şekilde olayım derdinde oluyor insan. Huzur istiyor sadece.

Daha çok huzur bekler ve yalnız bırakılmamak onların en büyük istekleri arasında olur.

Mutluluk, huzur, ilgi, sevgi daha nice nice şeyler beklerler çünkü yaşlılık bir zamandan sonra çocukluğa dönmek ve yine çocuklukta nasıl ilgi ve sevgiyle büyümek istiyorsa yaşlılıktada böyle olur.

Şöyle güzel bir tatil yerine taşınmak isterler . :smiley:

çok duygusal olurlar daima yanlarinda olalim olalım isterler ayni zamanda huzur isterler :slight_smile:

Geçmişe duyduğu pişmanlığı olur ve ölüme hazır olmayı bekler.

Yaşlanmaya başlayınca tahmini karsısındaki insanlardan,çocuklardan saygı ve yardım beklerler ve çoğu kişi bunu uygulamıyor.

Yaşlanmaya başlayan bir insan etrafindakilerden saygı sevgi bekler. Geçmişe dönük kötü anılarını hatırlamak istemez.

Geçmişe duyduğu pişmanlığı olur ve ölüme hazır olmayı bekler.

Geçmişe duyduğu pişmanlığı olur. Güzel yaşamayı bekler.