Insanlara karşı önyargılı mısınız?

Ilk defa tanıdığınız insanlar için ön yargılı mısınız?

ben kişiye önyargılı değilim ve ben sadece kişinin Hal ve hareketlerinden kisiye davranırım on yargılı davranmam

Hayır hiçbir zaman önyargılı olmadım. Çünkü tanımıyorum sonuçta tanıdıktan sonra da sorgulamadan önyargılı davranmam.

Hayır kesinlikle önyargılı değilim tanırım ve karar veririm

Aslında insanlara karşı ön yargılı olmamaya çalışırım. Fakat ister istemez bazı insanlara karşı ön yargılı olabiliyorum. Yanlış birşey olduğunu biliyorum. Çünkü insanları dış görünüşüne karşı yargılamak son derece yanlış bir davranış.

Önceden ön yargılı yaklaştığım oluyordu.Sonra baktım iyi dediğim kötü,serseri gözüken biri iyi çıktı.Zararı dokunmaz dediğimin zararı dokundu.O yüzden artık kimse için ön yargılı davranmıyorum.

Hayır ön yargılı değilim ön yargılı olmam için tanımam gerekir.

Ön yargılı değil aksine fazlaca empati ile yaklaşan bir optimistim polyannacı sayılmama tabi ama farklılıkları kendimden uzak tutmam aksine sever bana bir şeyler katması için yaklaşmasına izin veririm.

Hayir burdan herkese sesleniyorum insanlara karsi biraz saygili ve efendi davranalim saygi onemli.

Her insan bir insanla yeni tanıştığında ona dair kendince bazı düşünceleri olabilir bence bu gayet doğal bir şey ama abartılmamalı tanımadan yani

Değilim , olmamda önyargı cahil insanların işidir . Tanımadan kimseyi yargılayamazsın ,öyle bir şansın yok .

Önyargılı asla değilimdir. Yargılamakla hiç uğraşmam

Evet çoğu zaman önyargılıyımdır,ama elimde olan bir durum değil istemsiz bir şekilde insanlar hareketlerini gözümde büyütüp yargılama aşamasına geçiyorum.

Ön yargılı değilim ama ilk görüşte sevmezsem o insanı daha da sevmem. Hislerimde hiç yanılmadım. Kişiye ters davrandıysam bir sorun vardır, o kişide.

İnsanlara karşı önyargılı olmamaya uğraşıyorum ama istemeden de olsa hata yapabiliyorum. Bunun sonucu tabi ki de kötü oluyor ama amacım kötülük değil.

Evet biraz on yargılı yaklaşıyorum bazen biriyle karşılaşınca bakıyorum eğer ondan huylanırsam o kişide gerçekten bir şey oluyor.

ilk tanıştığım kişiye karşı önyargılı davranmam . Ona karşı herhangi bir düşüncem veya bir fikrimi olur ama o fikir ve düşünceme göre de davranmam tanımaya çalışırım.

Yeni tanıdığım birine karşı bı an iyi olamam tâbi bir mesafem olur on yargı değil tabi ama mesafe bu mesafe de o kişiyi tanıdıkça uzaklık veya yakınlığı gösterir.

hayır genelde değilim ama 6. hissim çok kuvvetlidir insanlar bazen ön yargılı olduğumu söylese aslında o ön sezi oluyor iğrenç insanlardan kendimi korumuş oluyorum böylece.

Hayır kesinlikle önyargılı değilim. Bir insan hakkında karar vermeden önce onu tanımayı yeğlerim.