İnsanları hayatta en çok etkileyen anlar hangileridir?

Yağmur yağarken camdan çay içip izlemek mi? Yoksa sevgilinizle film izlemek mi? Ya da buz gibi havada dışardan eve gelince içilen bir kase sıcak çorba mı?

Her insanın kendine göre güzel vakit geçireceği anları vardır. Benim en güzel vakit geçireceğim ve beni etkileyecek olan vakit bir pazar sabahı, Bütün aile hep beraber kahvaltı yapmak sonra dışarı çıkıp ailece gezmek benim için çok özel bir yeri vardır. Bu nedenle de günlerden en çok sevdiğim pazar günüdür.:slight_smile:)

Herkesi bir anı etkiler kimisi ailesiyle, kimisi gezerek, eglenerek, kimisi sevdiklerimle olayım, bana yeterli der, kişiden kişiye değişir. Ben genelde mevsim sonbahar ya da kış olsun kahvemi içip huzurlu bir şekilde YouTube’dan Tv’den vb. bir şeyler izlemektir ya da oyun oynamaktır. Ben bazen kalabalık olmayı seviyorum. İşte kuzenler teyzemler kalabalık olunca eglenince sohbet olunca güzel oluyor.Birde canlı müzige ya da avm’ye gitmek bunlar benim için güzel etkilendigim anılar.

Her insanın kendine özel anısı vardır. En çok etkiliyenler ise bence en çok mutlu olduğu gündür mesela veya üzerinde büyük etki bırakan ailesinden birinin ölümü gibi iyisiyle kötüsüyle insan herşeyi yaşıyo en çok etkilendiklerimiz ise ya bizi en çok üzen yada bizi en mutlu eden anılarımız oluyo.