İnsanları nasıl mutlu ederiz?

İnsanları nasıl mutlu ederiz? Mutlu etmek için ne yapmalıyız?

yanında olarak bir sorunu olduğunda onu dinleyip yardım ederek onu yargılamayarak saygılı ve sevgili olarak mutlu edebiliriz

Bu zamanda insanlar pek mutlu olmuyor herkez de bı doyumsuzluk var🙄ama karşındakini mutlu etmek için sevgini daha fazla gösterebiliriz hediye alabiliriz derdini sıkıntısını dinleye bilir yardımcı olmaya calisiriz

İnsanlara gülümsemenbile onları mutlu eder. Güler yüzlü olmalı ,sevecen ve kibar olmalıyız ki insanlar mutlu olsunlar.Bazen alacağımız ufak bir hediye yada onlar için yapacağımız özel bir yemek bile insanları mutlu edebilir.

Insanlar hoşlarına giden şeylerden mutlu olmayı daha çok tercih ederler. O an bir espiri yaparsin yada komik şeyler anlatırsın anlikta olsa mutlu olur.

İnsanları mutlu etmek imkansız. Yardıma muhtaç kişilere el uzatırsak ancak o şekilde mutlu ederiz ve kendimiz de mutlu oluruz. Paylaşırken, gülümseme ve pozitiflik yayarken de mutluluk çoğaltılabilir ama diğer konularda insanlar doyumsuzdur. Ağzınızla kuş tutsanız mutlu edemeyeceğiniz kadar huysuz ve karamsar kişiler var.

İnsanları mutlu etmeye çalışmak yersiz bir şey. Çünkü çok açgözlüler ve bir şey yaptığınızda daha fazlasını isteyecek kadar benciller. Ama küçücük bir hediyeden mutlu olan insanlar var. Onlar iyi ki varlar.

Onlara sevgiliyle yaklaşıp samimi bir gülümseme yeterli olucaktır.

Kişiden kişiden değişen bir durumdur, o yüzden onun sevdiği şeyleri bulup hediye vermek lazım mutlu öyle edebiliriz diğer türlüde mutlu olur hediye alırsak.

Jest ve Mimikler ve minik sürprizler ile mutlu edebiliriz.İnsanları mutlu etmek zor bir şey değildir.Yeter ki aynı dilden konuşalım.

İnsanları mutlu etmek kişiye göre değişebilir bazılarının gerçekten mutluluk için beklentileri çok yüksekte oluyor bazıları ufak şeylerden bile mutlu oluyor. Ama en güzel mutluluğu sağlayacak bence içten gelen davranışlar, içten yapılan sürprizler. Yani içten olan şeylerdir. Küçük bir hediye mesela büyük anlamlar yaratabilir gerçekten düşünerek yapıldığında. Ama sözde büyük görünen bir hediye ise başkası için en kötü hediye olabilir. Birde bu durum karşısındaki kişinin kurduğu bağla ilgili. Yani seni seven biriyse ona karşı gösterdiğin davranışlar, ilgilenmen, onunla zaman geçirmen, onu dinlemen, konuşman birçok şey o kişiyi mutlu etmeye yetecektir. Sadece o kişiye değer vermek önemli mutlu olması için.

Insanların mutlu etmenin yolunu şöyle kısaca açıklayabilirim eşine küçücük bir içecek alırsın mutlu olur çocuğunla oyun oynarsın mutlu olur dışarı çıktığın zaman markete veya bakkala yanından geçen bir insana selam verirsin güleryüzle tebessüm edersin Karşındaki insan mutlu olur ve Sadaka vermiş gibi olursun hayatın her anını güzel yaşamak dolu dolu yaşamak Aslında insanın kendi elindedir Çünkü dünya üç günlüktür kimin nerede ne zaman öleceği belli olmadığı için hayatı dolu dolu yaşamak da fayda vardır

Bu dünyanın en zor şeylerinden biridir şüphesiz ki. Bir insanı mutlu ve memnun etmek oldukça zordur. Çünkü her insanın mutluluktan beklentisi farklıdır. Kimine göre mutluluk büyük, lüks, özenli şeyler ile mutlu olur. Kimisi ise küçük, samimi, doğal şeyler ile mutluluğu yakalar. Yani bu kişinin yaşam tarzına ve kişiliğine bağlı bir durumdur. Eğer siz mutlu etmek istediğiniz kişiyi iyi tanıyorsanız mutlu etmenin de kolay yollarını bulabilirsiniz.


İnsanları değilde en çok kendimizi mutlu etsek daha iyi olcak .Çünkü kimse bizlerden daha iyi olamaz.Bir zaman sonra kimsenin umrunda olmucaz.

kendini mutlu edemeyenin başkasını mutlu etmesi bana saçma geliyor.il önce kendimize yararımız dokunsun sonrea sıra çevremize gelir


İnsanları mutlu etmek aslında çok basittir. Gülümsemek, iltifat etmek, özel olduğunu dile getirmek veya hoşgörü ile yaklaşmak insanı mutlu eden davranışlardır. Hiçbir şeyden memnun olmayan bir insan bile bu davranışlar karşısında kayıtsız kalamaz. Bir insana iltifat edip onun ne kadar özel biri olduğunu söylerseniz ister istemez mutlu olacaktır. Tabii memnuniyetsiz kişiler mutlu olsa bile çoğu zaman bunu çevresine yansıtmaz. Çevresinde sürekli olarak negatif bir etki bırakır. Bazen ufak bir hediye, bazen iki çift güzel söz ufak şeylerden mutlu olan insanlar için dünyalara bedel olacaktır. Pahalı hediyeler ile mutlu olan kişilerin gerçekten mutlu olduğuna inanmadım hiçbir zaman. Onların mutlulukları bile heves süreci aslında. Önce kendinizi sonra da size gerçekten değer veren insanı mutlu edin. Mutluluk bazen susayan biri için bir bardak suda, bazen ise daha önce hiç sevilmemiş bir çocuğun başının okşanmasındadır.

İnsanları kolay kolay mutlu edemeyiz ki yeni gercekten mutlu edemeyiz. Kendi işleri olduğu zaman mutlu gibi yaparlar. Sejlni gerçekten seven biri olmadığı sürece kimseyi kolay kolay mutlu edemezsin.

zona kucuk bir gediye alarak mutu edeblir sahsen guzel bir hediye yada cicek fln

İnsanları mutlu etmenin yolu önyargılı olmadan onu dinlemek bir sorunu falan varsa yardım etmeye çalışmak eğer yardımcı olamasak bile sorununu çözmeye çalıştığımızı görünce mutlu olur zaten

İyi tanıdığımız insanları mutlu etmenin yolunu çok iyi biliriz . Fakat bir taraftan da bazen ne yaparsan yap karşındaki insanı mutlu edemezsin . Bu tam anlamıyla yıkım oluyor.