Instagram üçüncü parti uygulamalara kayıt olan hesapların şifresini değiştirdi.

Postegro, lili tarzı uygulama kullanan şahısların hesap şifresi değiştirilip numaralarına ban atıldı. Düşünceleriniz neler? ![image|320x320](https://sorhadi.net/uploads/default/original/1X/1618089309-769394-1c58b47e-f7e4-4420-9043-4d143891c72d-m.webp">![image|320x320](https://sorhadi.net/uploads/default/original/1X/1618089309-769394-1c58b47e-f7e4-4420-9043-4d143891c72d-m.webp]

Hocam bu hususu daha önce de dile getirmiştim. kızlarsoruyor sitesinden alınan başlıklar olduğu gibi burada kullanılmamalı. Hadi düzenleyip onaylıyoruz ama bir cümlelik içeriği en azından kendiniz düzenleyebilirsiniz. Sonuçta kazanç imkanı sunuluyor, bir iki dakika bile almayacak bir özgünleştirme zor olmamalı. Biraz daha dikkatli davranmanızı rica ediyoruz sizden hocam, lütfen.

İyi kazançlar dileriz.

aaa kizlarsoruyordan aldığımıda mı anladın ya :joy: Tamam birdaha yapmayacağım

Kizlarsoruyorda o zaman kendi sorduğum soruları burada paylaşsam yine mi değiştirmem gerekiyor

Ayrıca bu kadar sinirlenmeye gerek yok, sonuç olarak bana milyonlar kazandırmıyorsunuz :joy: bir 50 lira için birbirimizi kırmayalim :joy: ki zaten her soruyu değiştiriyorsunuz o soruyu da isteseniz değiştirirdiniz her soruyu değiştiriyorsunuz çünkü gereksiz bir savunma olmuş :joy:

Kurallara uyulmasını rica etmek için milyon dolarlar kazandırmaya gerek yok. Zarar söz konusu olmasına rağmen ödeme devamlılığı için fedakarlık yapılıyor. Ayrıca cevabına zaman ve emek ayıran üyeler var. Bu durumda siz kuralları kasti olarak ihlal edin diye özveri gösterilmiyor. Düzgün üslupla uyarıyoruz tekrarı olmaması için.

“ki zaten her soruyu değiştiriyorsunuz o soruyu da isteseniz değiştirirdiniz her soruyu değiştiriyorsunuz çünkü gereksiz bir savunma olmuş :joy:
Soru düzenleme işlemi;

• Yeni üyelere yardımcı olabilmek
  • Yazım/noktalama hatalarını gidermek
  • Sorunun Google'da aratılabilir şekilde sorulmasını sağlamak amacıyla yapılır.
  • Üye, aldığı uyarıya rağmen kural ihlalinde kasti olarak ısrarcı davranıyorsa düzenleme yapmayız. Buradaki farkı idrak edebileceğinizi umuyorum hocam.

İyi kazançlar.