İnstagram'da sevgiliyle ortak hesap açmak mantıklı mı?

İnstagram’da sevgiliyle ortak hesap açmak mantıklı mı?

Bence çok saçma bir şey. Ayrılınca hesabın derdine düşen bir çok arkadaşım vardı. Sevgiliyken güzel güzel kullanıyorsunuz, ayrılınca hesabı alıp arkadan saydırıyorsunuz hesabı. Bana gülünç geliyor böyle sevgili ile hesap açılma olayları falan.

Bence mantıklı değil sevgili olsam bile yani Herkesin bir özeli var Belki kardeşim de konuşabilirim kız da kız arkadaş ile konuşabilir sana ne dedin sen şunu dedin diye kavga çıkabilir yani

Eğer ortak hesap açılıyorsa arada güven problemi vardır. Sevgililer ilk önce aradaki güven problemini konuşup çözümlemeleri gerekir.Bu sorun çözülürse ortak hesap açma gereği de duyulmaz .

Bence mantıksız çünkü ortak hesap açınca eğer aralarında sıkıntı çıkarsa sonu kötüye doğru gidebilir.

Sevgiliyi bırak evli olanların bile açmaması gerekir.Bana çok saçma geliyor.Bir de duvarlarına ortak hesap diye yazmaları yokmu beni benden alıyor.Herkesin hayatı kendine bence neden böyle bir şey yapılıyor anlamıyorum.Birbirinin hayatına kibarca müdahale etmekten başka bir şey değil.

Bence sacma insanlara gösteriş yapiyor gibi oluyor ve buna hic gerek yok, ayrilinca herseyi siliyolar felan gerek yok diye düşünüyorum.

bence saçma sosyal medyada bunun örnekleri çok 19 20 yaşında hemen kendini aşık oldu sanan gençlerin ortak hesaplarıyla dolu işler istedikleri gitmeyincede ayrılınca hesabın derdine düşüyorlar insan sosyal medyada özgür olmalı ve bir kişi bir hesap kullanmalı sahte hesaplarında olmaması gerektiğini düşünüyorum

Hiç de doğru değil.Her kişinin kendi sosyal medya hesabı olması daha iyi ve doğrudur.

Bence mantıklı çünkü neden derseniz ayrı hesap olunca kimin ne yaptığı belli değil oyuzden ortak olunca herşey ortak oluyor ve güven sarsılmıyor

Arada kalıcı bir soru anılarınızı bir albüm gibi biriktirebilirsiniz bu yönden mantıklı ama bana göre çocuksu geliyor ben anı biriktirmek isterdim o yüzden açardım

Bence mantikli degil cunku herkezin bir bireysel bir ozel seyleri vardir ve bunu baskasi bilmek sacma olur

bencr mantıklı kişisel tek tek hesap açacagına seviglinle açıp onunla foto falan paylaşmak daha iyi en azından rahatsız eden kimse olmaz.

Bence ergence bir tavırdır bu öyle inanıyorum ben saçma hareketler güvenen her türlü güvenir

Komik ve ergence bir durumdan başka bir şey değil eğer bir birinize güvenmiyorsanız. Neden Sevgilsiniz şu anki günümüzde ki çoğu ilişkileri samimi bulmuyorum.

Bence çok saçma birşey ergence geliyor şahsen bana ama bilmiyorum doğru bulanlar olabilir.

Her ne kadar teknolojinin yararlarından faydalanıyor olsak da zararları da özel hayatımıza etki ediyor. Ben ne şifre verilmesinden ne de ortak hesap açılmasından yana değilim. Her ne kadar ortada bir durum olmasa bile ileride her hangi ufacık bir şeyden ötürü ilişkiyi bozabilir veya yıpratabilir bu durum. Ya hiç kullanmayacaksın yada partnerine güvenip ayrı ayrı hesaplar kullanacaksın.

Bence hiç mantıklı değil aynı ergen işi. Biri gelip mesaj attığında hemen kavga başlıyo bence hiç bulaşma derim bu işe

Bence mantıklı sonuçta sevgilin kıskanma durumu gibi şeyler olmaz…

Sevgiliyle ortak instagram hesabi açmak fazlasıyla mantık dışıdır.Bu yapılan hareket birlikteliği değil güvensizliği anlatır bence.