İnternetsiz köy kalmadı

Mansur Yavaş Ankara’da bine yakın köye ücretsiz internet sağladığının müjdesini verdi

Hayırlı uğurlu olsun ülke biraz da olsa ilerliyor en azından uzaktan eğitim görülmesi için daha iyi güzel şeyler olur inşallah

İnternet hizmeti ilerki zamanlarda ücretsiz hale getirilir mi bilmiyorum ama Nicola Tesla’nın icadı gerçekleşmiş olsaydı elektrik ve internete para vermeyecektik.

Güzel bir haber herkesin faydalanması lazım internettrn. internet hayatı hızlandıran bir nimet çünkü.

Helal olsun başkan gibi başkan işte görün. Diğer il başkanlarının da böyle olmasını umuyorum.

Şu Mansur Başkan siyasi düşüncesine bakmaksızın oy vereceğim insanlardan bir tanesi. Adam çalışıyor.

En azından bir yerlerde çocukları düşünüp iyilik yapan insanlar var şükür bence buna da

İşte Mansur Yavaş der susarım adam bir harika dostum onun gibi nicelerini görmek dileğiyile.

Mansur Başkanı Genel Başkan olarak görme dileğiyle…

Çok güzel ve isabetli bir çalışma ,Ankara mızın çalışkan başkanını kutluyorum.Mansur başkandan daha güzel işler bekliyoruz.

Yapılması en mantıklı olan olmuş günümüz de online eğitim verilirken insanların hali ve vaktinin aynı olmadığını bilmelerine rağmen bununla alakalı kimselerin net bir proje ortaya koymaması da cabası. Mansur Yavaş’ın bu projesinin diğer siyasilerinde örnek almalarını ve zor durumda olan bütün öğrencilerin durumları için çalışmalara devam edilmesinin dileğiyle.

Bu sevindirici bir haber. İnterneti olamayıp derslere giremeyen çocuklar artık eğitimden geri kalmayacaklar.

zaten olması gereken bir şeye sevinir olduk. umarım dersleri düzgün bir şekilde anlayıp gelecekte nitelikli ülkelerde hayatlarını ferah bir şekilde geçirebilirler.

evet duymuştum ve çok sevindim. ciddi anlamda her köyde neredeyse internet sorunu vardı. buna çok sevindim. her başkandan beklentim budur. madem internetle eğitim göreceğiz o halde herkesin interneti çekebilmeli. tebrik ederim kısaca.

Uzaktan eğitim ile birlikte internet gerçekten hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası haline geldi .Güzel bir icraat darısı tüm illerimize.

Gerçekten bu haberi duyduğuma çocuklar adına çok sevindim. Güzel bir haber olmuş diye düşünüyorum çocuklar mutlu olmuştur…

güzel bir davranış.Zaten olması gereken.Herkes faydalanabilmeli.

Birçok şehirde yapılması gereken bir uygulama bence. İnternetleri olmadığı için eğitimleri aksayan, canlı derslere giremeyip, sınav olamayan kişiler var.

çok güzel bir haber Mansur başkanım işini çok güzel yapıyor Mansur Yavaş’ı çok seviyorum valla.

Ben Ankara da yaşıyorum. Köylerin çoğunda internet olmadığını biliyorum bence çok iyi bir şey yapmış. Hem online eğitime giren öğrenciler için çok iyi olmuş.