İnternette satış nasıl yapılır? İnternette ürün satmanın kuralları nelerdir?

İnternette satış nasıl yapılır? İnternette ürün satmanın kuralları nelerdir?

dropshipping olarak adlandırılan bu durumda yapılması gereken temel şey pazar araştırmasıdır. Önce rakip pazarlarda neyin fazlaca tüketildiğine bakmalısınız. Rağbet hangi ürüne fazlaysa ona yönelmelisiniz ve kendinize ister online ister canlı tedarikçiler bulmalısınızdır. Benim size naçizane önerim stok tutmamanızdır. Kar marjını belirlemek ise tamamen size kalmış…

Herhangi bir alım satım sitesinde satmak istediğimiz ürünü koyarak satışa sunmuş oluruz eğer nakit ödeme alacaksanizda bence yüz yüze görüşmek en iyisi zaten internetten satışlarda böyle olmalı bence

İnternet de satış yapmak için ilk önce güven kazanmak lazım.


Herhangi bir siteye,uygulamaya satıcağınız bir eşyanın fotoğrafını çekip atabilirsiniz.Ikinci el olan eşyaları bence daha ucuza satarak kâr yapmış olacaksınız.

Günümüzde e-ticaret yaygın hale gelmiştir. İnternetten satış yapmanın temel noktası reklamdır. İyi bir reklam ile kötü bir ürünü çok rahatlıkla pazarlayabilir ve satabirsiniz.

Günümüzde internet üzerinden alış veriş yapabileceğiniz, ürünler sayabileceğimiz birçok site bulunuyor. Ürünlerimizin fotoğraflarını çekip, urun hakkında bilgiler verip ürünü satabiliriz.