İnternetten hindi siparişi.

Korona virüs hindi satışlarını da etkiledi . Yetiştiriciler de bunun üzerine internet üzerinden satışa yöneldi.

Hocam siz özgünleştirdikten sonra onaylansın.

düzenledim tekrardan.

İnsanlar her zaman kapatılan bir kapının yerine yenisini bulacaktır. Yetiştiricilerde teknolojinin sunduğu nimetlerle işlerinde inovasyon yapmışlardır. Çok da mantıklı bir tutum. Acaba iadesi nasıl yapılır diye düşünüp hayal kurmaktan da kendimi alamıyorum açıkçası :grinning:

Üreticinin durumu çok zor virüs en çok onları etkiledi. Acilen devletten çözüm gelmesi gerekiyor. Gelmeyen çözümü kendileri çok güzel bulmuş. Umarım alan da satan da bu ticaretten memnun kalır ve herhangi bir sağlık sorunu çıkmaz.

Salgının tek olumlu yönü insanların teknolojik araçlara adaptasyonunu hızlandırmış olması oldu. Bu süreçte online ticarete katılamayan işletmeler varlığını uzun süre devam ettiremeyecektir.

hindi zaten yılbaşının olmazsa olmazı.İnternet de günümüzde çok kullanıldığı için güzel bir düşünce

İnternet üzerinden hele de bu süreçte hindi mi alınırmış hiç . Gerçekten insanlar çıldırmış olmalı. Yılbaşında hindi yenmese olmuyor muymuş hiç. İyice şaşırdılar. Daha düne kadar hindi yiyorlardı sanki.

Kuş gribi varken yediler mi acaba hindiyi merak ediyorum. Bu sene yemeyi ver yani ne olacak ki sanki.

Yani olabilecek birşey bu. Malum içerisinde bulunduğumuz dönemde dışarıya çıkmak daha tehlikelidir. O yüzden bu daha iyi bir yöntem.

Alla alla internetten hindiye nasıl güvenirler anlamadım.

Aslında çağın gereklilikleri den biri bu. Son yıllarda kaz, organik köy tavuğu satışı artmıştı zaten bence buda normal.

Bakalım daha ne gibi yenilikler karşımıza çıkacak. Yılbaşı geçtikten sonra durmaz ve bu fikre yenisi eklenirse başarılı olabilir.

bir çok şey gördüm ama bunu ilk kez görüyorum. Aksesuar felan verilir ama hindi verilirmi bilemem.

Yeterince dondurulmuş ve izole bir kapta gonderilirse bence bir sıkıntı olmaz tam aksine markete gidip yorulmaktansa eve geleceği için avantajlı olur.

Internet üzeri hindi sipariş etmek ne kadar doğru bilemedim. üreticiler elinde kaldığı için böyle bir yola başvurmuşlar. Fakat eve gelene kadar donmamışsa bozulabilir. Bence risklidir.

Hindi yetiştiricilerinin internete yönelmesini anlıyorum fakat hiç mantıklı gelmiyor. İlla alacaksam gerçekten bir yolunu bulup alırım ama gidipte internetten hindi sipariş etmem. İnternet koşulları şu süngerler satıcı/sahte satıcı olarak ikiye ayrılmışken canımı hiç tehlikeye atamam. İnternetten kesinlikle alınmamalı böyle şeyler.

Ben bu insanları anlamıyorum gerçekten nasıl hala eğlencelerinin peşinden gidebiliyorlar bu zamanda nasıl güvenip internetten hindi sipariş ediyorlar gerçekten anlamış değilim…

ya aslında yılbaşı gününde yapılabilecek en güzel şey aile ile güzel bir yemek ve ufak bir eğlenceli ortam oluşturmak. fakat insanlar öyle bir algı oluşturuyor ve öyle iddialarda bulunuyorlar ki müslüman isen oturacaksın evinde hiçbir şey yapmayacaksın. bence çok saçma. herkes bir eğlenceyi hakeder. hindi alımınında doğru bir yol olduğunu düşünüyorum.