İş makinesi seyretmek

Milli sporlarımızdan iş makinesi seyretmek niye bu kadar keyifli? Sizin de oturup seyretmişliğiniz varmı?

Evet seyretmişliğim var ama bence vakit öldürüyor,pek tavsiye etmiyorum

En sevdiğim şeylerden birşey iş makinelerini izleyince çok rahatlık oluyor nerede görsem hemen giderim izlerim

Milli sporumuz :joy:

Özellikle erkeklerin büyük zevk duyarak izlediği bir eylem. Aşırı keyifli bir şeymiş gibi tekrar tekrar erkekler tarafından izlenilen bir eylem.

Ben de izlerim. Sonra da sosyal medyadaki capslar aklıma gelir gülerim.

İş makinesi bir yeri kazarken yada bir evin temeli yapılırken dikkatli bir şekilde oraya odaklanırım. Çünkü çok meraklı biriyim makineler olduğu için.

İş makinesi seyretmek milli ata spromuz amcalar dedlerin vazgeçilmezi :joy::joy::joy:

Evet keyifle seyrederim hoştur hoşuma gider severim zevk duyarım gözümü alır

Ben çok severim iş makinelerini seyretmek nerede görsem 10 -15 dk izlerim insanı rahatlatuyur

İş makineleri güzeldir seyretmesi de bir o kadar zevklidir fakat kullanması da güzeldir ben çalışırken transpalet kullanmıştım elektrikli şarjlı olanını da fakat bence iş makinaları çok tehlikeli kesinlikle kullanma yetkisi olmayan yanına dahil yaklaşmalıdır.

Evet, 2,5 saat boyunca izlemişliğim var, neden bilmiyorum ama çok etkileyici bir durum oluyor. Bir makinesi izlemek bir film izlemek gibi.

iş makinası seyretmek büyük bir hayranlık resmen nerde bir çalışma olsa halk etrafına toplanır izlerler ğüzel bir ğörüntü bence hoşuma gidiyor.

iş makinesi seyretmek bazı insanın hoşuna gidebilir ama bazı iş makinelerinde dikkatli yaklaşmalı ve belirli bir uzaklıkta durmalıyız Yoksa bunlar bize zarar verebilir Arca şoförün dikkatsizliği olabilir Ve bu da bizim canımızı İstek atar lütfen iş makinelerinin Yanında fazla dolaşma Yalım ve sertifikanız yada iznimiz Yoksa iş makinelerine 1000 milim veya yanlarında durmayalım yoksa başımıza kötü şeyler gelebilir.

Evet ya neden olduğunu bilmiyorum ama fena keyifli, şimdi olsa şimdi gider izlerim.

Ne güzel dikil başına seyret en sewdigim keşke öyle bi isim olsa hic bisey yapmasam sadece dikilip baksam ahahahha :rofl::rofl::rofl:

Bizim balkona çıkıyorum arada seyrediyorum. Bir elimde kahve gözüm iş makinasinda.

İstemsizce de olsa insan izliyor. Rahatlatıyor belkide o anda insan başka bişey düşünmüyor göz zevkine iyi hitap ediyor.

Evet bir inşaat için bir iş makinesi göreyim ya da yol yapımı için bir iş makinesi göreyim muhakkak izlerim yani ayrı bir keyif veriyor insana

Çocuklarımla oturup yan tarafımızda yapılan temel kazma işlemini büyük bir zevkle izlemişizdir. Tv izlemekten daha keyifli