İşCep nedir? Hangi amaçlar için kullanılır?

İşCep nasıl bir uygulamadır?

Hangi amaçlar için kullanılır?

İşCep birçok mobil bankacılık işleminde ihtiyaç duyulan yerde hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirebileceğiniz bankacılık işlemidir. Hesap bilgilerinizi ve dekontlarınıza kolayca ulaşabileceğiniz, avantajlı kurlarla döviz alıp satabileceğiniz yerdir.

İş bankasına ait olan mobil bankacılık uygulamasıdır. Ekonomi kurların takibi , hesap sorgulama, internet alışverişi, havale ve Eft gibi uygulamalar yapılabilir.

Çok severek kullandığım İş bankasının, mobil bankacılık uygulamasıdır. Havale, eft, borsa takibi, yatırım, hesap dökümü gibi birçok işimi buradan kolaylıkla halledebiliyorum. Aynı zamanda kredi, kredi kartı başvurusu, hesap açma-silme gibi birçok işleme de olanak sağlamakta.

Birçok bankacılık işleminizi gerçekleştirebildiğiniz mobil uygulamadır.

İşbankasının bir uygulamasıdır. Ben oradan para gönderiyorum. Hesap bilgilerime bakıyorum vs… Telefonumda yüklü, mobil bir uygulama.

İşcep İŞ bankası kullanıcılarının kart bilgilerine limitine vesaire ulaşmasını çok daha kolaylaştıran bir uygulamadır.

İşcep işbankasinin mobil uygulamasıdır ve mobil bankacılık işlemlerini burdan yapabilirsiniz.