Işıl Berat Barlan kimdir?

Işıl Berat Barlan kimdir?

Hangi alanda uzmanlaşmıştır?

Ölümü ile herkesi tuhaf dusundüren birisidir.bariz bir şekilde intihar ederek ölmüş kişi, bir ilacın veya bir psikolojik hastalığın etkisinde. yakında bilmem ne tedavisi görüyordu bilmem şu ilaçları kullanıyordu diye medya da açıklamalar görebiliriz. kaza yaptıktan sonra kendisini arayanlarda rahatsızlığından haberdar olup kendisini bulmaya çalışan kişiler olabilir.son görüntülerinin yayinlanmasi kadar igrenc birsey yok. bunun dışında hocanın atladigi yer intihar etmek icin biraz garip. normalde insanlar oradan denize girip yuzuyorlar. intiharsa bile intihar için cok da uygun bir nokta değil ki. dusuncesi bile korkunc ama intihar edecek olsam pek de dusunmeyecegim bir yer olurdu. inanilmaz derecede tuhaf bi olay.l

aslında hakkında çok fazla bil bilgi yok, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Alerji-İmmünoloji Bilim Dalı başkanıyken üniversitede ders verirken arabasıyla denize atlayarak intihara kalıştığı söyleniyor bir kaç öğrencisinin yorumunda üniversitede çok sevilen öğrencilerle sohbet eden intihar ettiğini insanlar olduğu görüşü var.

Işıl Berat Barlan, doktor kimliği ile tanınmaktadır. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Alerji-İmmünoloji Bilim Dalında ders veren bir profesörüdür. Hatta başarılı çalışmalarından dolayı Sedat Simavi Sağlık Bilimleri Ödülü'ne layık görülmüştür. Hakkında çok fazla bilgi yoktur. Işıl Berat Barlan, gündeme esrarengiz ölümü ile gelmiştir. Arabasıyla duvara çarparak kaza yapmış sonra denize arabayla düşmüş ve sonra öldüğü araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Bunu neden yaptığı yada intihar ettiği hakkında bilgi yoktur.
image">image