İslam ve komünizm arasındaki benzerlikler nelerdir?

İslam ve komünizm arasındaki benzerlikler nelerdir?

Tüm Müslümanların eşit olması. Hepsinin aynı koşullarda ibadet etmesi. Ve hepsinin eşit şekilde yargılanması.

Zengin, fakir ayırt etmeksizin hepsinin secdede eşit konumlarda olması… Neticede bir kul.

İslamiyet’te üzeri kapalı bir mal paylaşımı vardır. Herkes İslam’da sosyal sınıf fark etmeksizin eşittir.

İslam ve komünizm arasında paylaşım yönünden bir benzerlik olabilir. Mesela İslam inancına göre malını paylaşmalısın. İhtiyacın olmayan şeyleri ihtiyacı olan birine vermelisin. Bir ekmeğin varsa yarısını muhtaç olanla paylaşmalısın. Komünizmde de aynı şekilde malları ortak kullanma amacı vardır. Bu anlamda benzerlik gösterir.

Over clock işlemcinin hızını arttırmak ve kapasitesini yükseltmektir. Bilgisayarın vereceği en üst seviyeye çıkarmaktır. Bilmeyen kişiler tarafından yapılmamalıdır. Zarar görebilir alet.Over clock işlemcinin hızını arttırmak ve kapasitesini yükseltmektir. Bilgisayarın vereceği en üst seviyeye çıkarmaktır. Bilmeyen kişiler tarafından yapılmamalıdır. Zarar görebilir alet.Over clock işlemcinin hızını arttırmak ve kapasitesini yükseltmektir. Bilgisayarın vereceği en üst seviyeye çıkarmaktır. Bilmeyen kişiler tarafından yapılmamalıdır. Zarar görebilir alet.Over clock işlemcinin hızını arttırmak ve kapasitesini yükseltmektir. Bilgisayarın vereceği en üst seviyeye çıkarmaktır. Bilmeyen kişiler tarafından yapılmamalıdır. Zarar görebilir alet.Over clock işlemcinin hızını arttırmak ve kapasitesini yükseltmektir. Bilgisayarın vereceği en üst seviyeye çıkarmaktır. Bilmeyen kişiler tarafından yapılmamalıdır. Zarar görebilir alet.Over clock işlemcinin hızını arttırmak ve kapasitesini yükseltmektir. Bilgisayarın vereceği en üst seviyeye çıkarmaktır. Bilmeyen kişiler tarafından yapılmamalıdır. Zarar görebilir alet.Over clock işlemcinin hızını arttırmak ve kapasitesini yükseltmektir. Bilgisayarın vereceği en üst seviyeye çıkarmaktır. Bilmeyen kişiler tarafından yapılmamalıdır. Zarar görebilir alet.Over clock işlemcinin hızını arttırmak ve kapasitesini yükseltmektir. Bilgisayarın vereceği en üst seviyeye çıkarmaktır. ilmeyen kişiler tarafından yapılmamalıdır. Zarar görebilir alet.Over clock işlemcinin hızını arttırmak ve kapasitesini yükseltmektir. Bilgisayarın vereceği en üst seviyeye çıkarmaktır. Bilmeyen kişiler tarafından. Zarargörebilir alet.Over clock işlemcinin hızını arttırmak ve kapasitesini yükseltmektir. Bilgisayarın vereceği en üst seviyeye çıkarmaktır. Bilmeyen kişiler tarafından yapılmamalıdır. Zarar görebilir alet.Over clock işlemcinin hızını arttırmak ve kapasitesini yükseltmektir. Bilgisayarın vereceği en üst seviyeye çıkarmaktır. Bilmeyen kişiler tarafından yapılmamalıdır. Zarar görebilir alet.Over clock işlemcinin hızını arttırmak ve kapasitesini yükseltmektir. Bilgisayarın vereceği en üst seviyeye çıkarmaktır. Bilmeyen kişiler tarafından yapılmamalıdır. Zarar görebilir alet.

İslam dininde de herkes eşittir, kimse kimseden üstün değildir, komünizmde de herkes eşittir. İslam dininde paylaşmak, eşit bölüşmek vardır, komünizmde de eşit payaşım ve dağılım vardır.