İsmail Küçükkaya felakatin eşiğinden döndü: Uçak ve helikopter az kalsın çarpışıyordu.

İsmail Küçükkaya felakatin eşiğinden döndü: Uçak ve helikopter az kalsın çarpışıyordu.

Habere şimdi baktım. Gerçekten ucuz kurtulmuş. Allah kimseye yaşatmasın bu gibi durumları.

Öyle bir söylemişsin ki sanki korku filmi , geçmiş olsun diyelim allah bir daha yaşatmasın.

Allah korumuş, iyi bir haber spikeri ve haber yorumcusu. Böyle bir değerin kazada yitirilmesi kabul edilemez. Büyük geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

Türkiye’nin yetiştirdiği en iyi ilk 10 spikerdir.Kendilerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

İsmail Küçükkaya severek izlediğim spikerlerden birisi çok geçmiş olsun ucuz kurtulmuş ,Allah sevenlerine bağışladı gerçekten çok başarılı bir isim kaza dediğin şey bir anlık bir şey ne zaman başımıza gelir bilemiyoruz …

iyi çarpışmadılar can kaybı olmadan kurtulmuşlar iyi can kaybı yok

Gerçekten haberi ilk defa az önce okudum ve iyi bir haber spikerimizi az kalsın kaybediyormuşuz. İkisi karşılıklı çarpışmadığı için çok şanslı olduğunu düşünüyorum . Uçak ve helikopter eğer çarpışsaydı hem ciddi anlamda can kaybımız meydana gelirdi hem de uçağımız düşerdi. Bu durumu dünya medyası uzun süre de konuşurdu. İyi ki kimsenin ağzına tutamak olmadık bunun için seviniyorum desem yalan olmaz.

Kendisi sevdiğim bir haber sunucusu. Haberi gördüğüm gibi çok üzüldüm böyle bir durumla karşı karşıya kaldığı için. Kendisini severek takip ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum çok güzel ve işinde başarılı.

Eski bir habermiş ama ben o zaman görmemişim bu haberi. Verilmiş sadakası varmış ne diyelim. Allah ailesine bağışlamış. Hem onu hemde o araçlarda bulunan pilot ve yolcuları.