İsrail uçuşları 31 Ocak’a kadar durduruldu

İsrail uçuşları 31 Ocak’a kadar durduruldu. Yapılan açıklama korona virüs tedbirleri kapsamında olduğu yönünde.

Bence bütün ülkelerde uçuşlar vs durdurulmalı.Kökten bitsin bu pandemi sonra herşey eski halini alır.

Çok güzel bence de bütün ülkelerde olması gerekir. Virüsün azaldığı yerde tekrar artış az görülür en azından.

Güzel tedbir ama bu İsrail’le sınırlı kalmamalıdır çoğu ülkeye uçuşlar sınırlandırılmalıdır. İnsan sağlığından daha önemli bir şey yoktur sonuçta

Çoğu ülkeler hala tehlikenin geçmediğinin farkında ve hem iç hatları hem dış hatları askıya almaya devam ediyor. Virüsün seyrine göre sürekli tarihler erteleniyor.

İsrail çok mantıklı bir hareket yaptı dış ülkelere kapıyı kapattı aşılamayıda çok hızlı yapıyor koronayı çabuk bitiren ülkelerden biri olacak.

Aylardır yapılması gereken tedbirler bizimkilerin aklına daha yeni geliyor. Olsun neresinden dönersek kardır diyelim maske mesafe ve hijyen kurallarına uyalım :slight_smile:

Keşke ilk virüs çıktığında bütün ülkeler karşılıklı uçuşları durdursaydı iş işten geçtikten sonra pek bir faydası olacağını sanmıyordum :smiley:

Bu kısıtlamaların sonu gelmeyecek gibi duruyor , şu pandemi sürecinden bütün dünya kurtulsun artık, eski güzel günlerimize geri dönelim.

Yeni tip korona virus kapsamında bu tarz kısıtlamalarin olmasi çok güzel olmuş.

Pandemi bitsin de eski günlere dönelim.

Şu virüs bitip normal hayata ne zaman dönüleceğini merak eden tek kişi ben değilimdir umarım gerçekten bu belirsizlik beni endişelendiriyor.

Doğru ve uygun bir karar olduğunu düşünüyorum diğer ülkelerinde bunu örnek almesını temin ediyorum.

Bence biraz siyasi olmuş. Orda çok da korona vakası yok bildiğim kadarıyla

Bütün dünya ülkeleri eş zamanlı kapanıp kısıtlama yapmalı diye düşünüyorum. Ancak o zaman bitecek gibi görünüyor. İsrail bence doğru karar vermiş, diğer ülkelerinde katılması gerekir.

Normal böyle olması zaten mutasyon çıktı birde milletin başına, Allah sonumuzu hayırlı etsin durumlar karışmadan bitsin şu iş.

doğru bir karar diğer ülkelerede belirli bir süre uygulanmalı

cok ıyı yapmıslar keske butun ulkeler bı surelıgıne bu kararı alsa cok durumumuz ıyı olur

Ya ülkeyi tamamen yurt dışına kapatmaları lazım yoksa eninde sonunda girecek. Şimdilik yaptığımız tek şey ertelemek oluyor.

Keşke daha önce durdursaymış neden bütün devlet virüs konusunda bu kadar ağır davranıyor anlamıyorum nedir yani kapat gitsin