İstanbul'da 2 Haftadan beri sayılan oylar hakkında ne düşünüyor sunuz?

İstanbul’da oylar neredeyse 2 haftadır sayılıyor. Bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Şaşırmıyorum. Her şey olabilir sonuçta. Ki böyle olacağı, kabullenilemeyeceği belliydi. Hazmetmek zor tabi.

Valla bir seçimi bile beceremiyoruz.Yüzümüze gözümüze bulaştırdık.Bütün Avrupa bize gülüyor.Biran önce bitse de şu ekonomiyi düzeltmeleri için uğraşsalar çok iyi olacaktır.Millet kan ağlıyor.Bugün pazara gittim soğan 7.5 TL olmuş,patates 5 TL,ne olcak bu gidişat bilinmez.Şu ekonominin bir an önce düzeltilmesi lazım.O kadar para harcıyoruz ortada birşey yok.Çok hızlı bir şekilde ekonominin düzeltilmesini bekliyoruz.

Seçim yordu beni ya. Şu dünyada daha güzel şeyler varken onları düşünmeye zaman kalmadı. Ama illaki bir tuhaflık var. YSK ,her demokratik talebi dikkate almalı diye düşünüyorum. Hangi partiyi savunursak savunalım. Haklı olanın hakkı verilmelidir. Geç gelen ,adalet adalet değildir. Zamanında olmayanlar artık hiçbir şeyi geçmişten değiştiremez. Halk kimi seçmişse o kalsın başta. Sevmiyorsak da bu ,ülkemizi çağdaş , demokratik bir seviyeye getirir.

2 hafta değil 2 yıl daha saysalar sonucu degistiremeyecekler. Halkın iradesine halkın seçimine yaptıkları bu saygısızlık yeter artık.

Çok güzel oyunlar oynanmış bazı yerlerde bu yüzden uzun sürmektedir. Başkan adayı bile tehditvari konuşabiliyor ise daha göreve başlamadan, başladıktan sonra kim bilir neler yapacak. Bir ilçenin belediye başkanı kendisine oy vermediği esnafın işyerinin önüne duba koyması çok saçma idi. Araçlar vinç ile taşınarak çıkarıldı, bumu hizmet bu mu teşekkür, oy verme özgürlük ise bu tür hareketi yapmaması gerekiyordu.

@erdn54#97769 hocam özel mesaja bakar mısınız Bi?

Cumhuriyet Halk partisinin oyunu zaten. Boş evleride sandıkta sayarsa olacağı buydu. Nedense kendilerine güldürüyorlar. Sayın CumhurBaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu yüzden itirazda bulundu. Chp partisinin yaptığı hiledir.

Artık bu sayım işlemlerine son vermeleri gerekiyor.Çünkü çocuk oyuncağına döndü.Bu seçimin kazananı bellidir o da İmamoğlu’dur .Yenilen pehlivan güreşmeye doyamazmış benimde aklıma bu söz geldi.İsterlerse bin kere tekrar seçim yapılsın halk İmamoğlu diyor.