İyi bir siyasetçinin sizin için en önemli özellikleri nelerdir?

İyi bir siyasetçinin sizin için en önemli özellikleri nelerdir?

amerika silah ve güç yönünden çok güçlü mali konuda her desteği çıkcaktır bir husumetimiz olmasa

halka önem verip bolca icraatler yapmalı ve sadece ilk başta gündeme gelmek için göz boyamamalı

Benim için üslubu çok önemlidir bir siyasetçinin.

İyi bir siyasetçi oturmasını kalkmasını bilen yaptığı konuşmalarda üslubu düzgün olan herkese karşı eşit olan vatanını ve milletini seven ve halkını düşünen bir insan olmalıdır.

EN BAŞTA ZEKİ VE KORKUSUZ OLMALI CESARETLİ OLMALI HAKSIZLIĞA KESİNLİKLE KARŞI OLMALI YARDIMSEVER OLMALI .

Halka karşı dürüst olmalı , gizlisi saklısı olmamalı ; her koşulda halkı savunmalı , halkın arkasında olmalı.

Yalan söylemeden gerçekleri söylersek siyat yapması en doğru olur.

halkın adamı olmalı paraya değil halka hizmet etmelidir bence.

En azından halkın verdiğiyle halka hizmet edebilendir, insanların yüreğine şefkat, sevgi tohumları ekendir, ondan olmayanla kendi seçmenini asla ayırt etmeyendir.

İyi bir siyasetçi yalan söylemeyen verdiği sözü tutan halkçı olandır. Akşam söylediğini sabah unutan değildir.

Siyaset adamları halkla iç içe olmalılar. Bana göre bir siyasetçi halkın cebine dokunup mutlu eden yönleri olan birisi olmalıdır.

Duzgun, dürüst ve girdiği her ortamda sözünü geçirebilmeli. Halkını oy zamanı değil oydan sonra hatırlamalı. Tüm herkese eşit yaklaşmasını ve hak yememesini bilmeli. Kısacası günümüzde ki siyasetçilerin tam tersi olmalı.

Dürüst ve çalışkan olması ,iyi bir temsilci olması ,baristirici bir dil kullanması iyi bir siyasetçide aranan özellikler dendir

Dürüst, adaletli, ayrım yapmayan, görwvini hakkıyla yapmalı.

Adaletli dürüst olması bence en başta gelenlerdendir.

Adaletli, dürüst olmalı, vaatlerini yerine getirmeli.

Dürüst olması güvenilir olması vatandaşa söylediği sözleri zamanında yerine getirmesi ve getirmeye devam etmesi. Emek harcaması partisi desteklediği anlayış uğruna.

kararlı tarafsız dürüst saygın ön yargısız ileri görüşlü

Birbirlerinin açıklarını bulup dalaşma yerine ülke için millet için neyi daha iyi yapabiliriz konularında hem fikir olanlar bana göre iyi siyasetçidir