İyi insanlar neden sevilmez?

İyi insanlar neden sevilmez? İyi insanların sevilmeme nedeni nedir?

İyi insanlar sevilir fakat çok iyi olanlara diğer kişiler üzülür, sinirlenir ve sevmez.

İyi insanlar etraflarında çok kişi istemezler. Neredeyse çoğu böyle…
İyi insanlar her şeyi iyi düşünür, bir işe olumlu bakar, hiç kötülüğü istemezler, fakirlere yardımcı olmaya çalışırlar.

Çoğu insanlarla fikirleri uyuşmadığı içir sevilmiyor.

Tam tersi iyi insanlar sevilir, hangimiz kötü insanları seviyoruz ki? İyi insanları hepimiz seviyoruz.

iyi insanlar sevilmez diye birşey yok kesinlikle bu sevilmemi durumu kişiden kişiye değişir kötü olan kişiler böyle düşünüyor olabilir.

İyi insanlar her zaman sevilir sadece kötü iyiye sevmez yoksa iyi insanın her zaman baş üstünde yeri vardır.

Iyi insanlar çok sevilir ancak iyi insanlardan her türlü istek ve talepte bulundukları için ve bir tanesini yapmayınca karsi taraf surat yaptigi icin sevilmez diye düşünülür

İnsan kötüyü iyi etmeye çalışmayı çok sever. Bu sebeple kötü ilgi görürken iyi ihmal edilir. Benim görüşüm bu yönde.

Sıkıcı bulunurlar toplum tarafından. Bu sebeple pek sevildiklerini düşünmüyorum.

Bence böyle bir genelleme doğru değildir. İyi insanlar çoğu zaman takdir edilir ve sevilir.

Ben sevilmediklerini düşünmüyorum. Sadece kötü insanlar kadar değer görmüyorlar o kadar

İyi insanlar aslında sevilir. Sadece fazla iyi olmak bazen kötü insanların gözüne batmak için yeterli bir sebeptir. Herkes kendinde olmayanı ister. Bazılarımız bunu kıskançlık boyutuna taşır ki bu çok tehlikelidir. Herkes iyi insanları bakıp kendilerine pay çıkarmayı bilirse dünya daha iyi bir yer olabilir.

İyi insanlar toplum ve her insan tarafından sevilir ve saygı gösterilir. İyi insanları sevmeyenler ise iyi kişilerin kıymetini bilmeyen kötü huylu, fesat ve kıskanç kişilerdir. Onlara iyilik asla yaranmaz. İyi olandan iyilikten değil kötülükten beslenirler.

İyi insanlar sevilir bence dürüst insanlar sevilmez. Dürüstler insanın yüzüne gerçekleri söylediği için hep dışlanırlar ama iyi insan seni kırmamak için yalan da söyleyebilir. Çünkü senin iyiliğini istiyordur.

İyi insanlar her zaman kaybeder derler.İyi insanlar sadık ve dürüst olduğundan sevilmezler.

iyi insanlar sevilir neden sevilmesin kötülerin sevildiğini hiç sanmıyorum sadece insanlar gerçekleri sevmiyor .

İyi insanların sevilmeme sebebi çok iyi olmaları o kadar iyi olmak o kadarda güzel değil aslında ama iyi niyetli oldukları için herkesi iyi niyetli sanıyorlar bu yüzden çok kazık yiyorlar

Çünkü kötü insanlar herkesi kendileri gibi görürler ve diğer insanlara da değer vermezler. Fazla iyi olmamak gerekiyor her türlü zarar görüyorsun.

İyi insanlar sevilmez ve hep kaybederler çünkü adil dövüşürler bu devirde yıldız gibi kayanları seviyorlar.

İyi insanları severler ama çok iyi olanları sevmezler. Çünkü çok iyi olan kişiler art niyetli kişiler hakkında bile iyi düşünüp bizi sinir ederler.