İzlerken keyif aldığınız, size ilham veren filmler var mı?

İzlerken keyif aldığınız, size ilham veren ufkunuzu açan filmler var mı? Varsa bunlar nelerdir?
Benim favori filmim “The Lord Of The Rings” :heart:
">

Yabancı film olarak benim bir favorim yok çünkü ben yabancı filmleri izlemekten pek fazla hoşlanmıyorum. Tabii ki ne kadar hoşlanmasamda evde Çocuklarım ve eşim izliyorlar. Onun için de tavsiye edeceğim yabancı bir film yoktur. Ben en çok eski Türk filmlerini izlemeyi seviyorum. Kemal Sunal, Fatma Girik, Şener Şen, Cüneyt Arkın, işte böyle eski filmleri izlemekte daha çok keyif alıyorum.

İlham veren demeyeyim de, izlerken keyif aldığım bir sürü film var. Mesela ceset (el cuerpo), mesela görünmeyen misafir. Bu ikisi aynı senarist tarafından mı yazıldı, aynı yönetmen tarafından çekildi, öyle bir şeydi. Mesela bilim kurgu alanında yedinci hayat filmini severek izlemiştim.

tartışmasız bu zamana kadar yapılan en en iyi fantastik film!! Filmin en iyi yani filmdeki atmosferi izleyiciye dibine kadar yaşatması, özenle seçilmiş mekanlar ve birbirinden yetenekli oyuncular, müthiş savas sahneleri, etkileyici muziklerinden bahsetmiyorum bile!! Bunun gibi daha niceleri… Kesinlikle izlenilmesi gerekenlerden

Tarihi filmler

Umudunu kaybetme,forrest gump,akıl oyunları,onurlu bir adam

Gelmiş geçmiş en güzel filmler benim için Gladyatör, Esaretin bedeli, 12 kızgın adam, Titanik, Yeşil yol

Yüzüklerin efendisi benim için ilk sıralarda yer alır. Onun dışında Aamir Khan’ın filmleri de hoşuma gidiyor.

Tom Cruise’un filmleri sıkılmadan izleyebileceğimiz film türlerinden. The Punisher serisi de aksiyon dolu. Hızlı ve Öfkeli serisini izlemenizi tavsiye ederim izlemeseniz bile son filmini mutlaka izleyin. Jason Statham’ın tetikçi ve taşıyıcı filmlerini mutlaka izlemenizi öneririm. Bu gibi filmler sizlere günümüz sıkıntılarında birer ilaç niteliğinde gelecektir.

Ben daha çok bilim kurgu türündeki filmleri severim. Daha geçen gün izlediğim "The Adam Project filmini keyifle izledim.