İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, koronavirüse yakalandı

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, sosyal medya hesabından koronavirüs testinin pozitif olduğunu, sağlık durumunun iyi olduğu bilgisini paylaştı. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Geçmiş olsun. Herkes korona geçirmeden bitmeyecek gibi. Daha da kötüsü herkes korona geçirmeden aşı gelecek gibi değil.

Çok geçmiş olsun. Artık bu koronavirüs hemen hemen herkes geçirdi tedbirlere uymak lazım.

Bu korona da rütbeli seviyor herhalde. Çalıştığım kurumda da hep en rütbelilerde çıkıyor. Ben gribim diye dolaşan amir biliyorum. Biz yapsak çoktan soruşturmayı yemiştik.

Geçmiş olsun valla ne diyelim umarı sağ salim atlatır herkes korona geçirecek bu virüs ondan sonra gidecek galiba ya.

Geçmiş olsun inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur. Aşı bir an önce uygulanmaya başlanıp bu beladan hepimiz kurtuluruz inşallah.

Cumhurbaşkanı aşıyı tüm dünyaya duyuyor kendi vatandaşına uygulamıyor.Burada da insanlar hala Corona virüsune yakalanıyor,olucak iş değil.Daha da artmaya başladı vaka sayıları nasıl bı çare ve çözüm bulunacak hiç bilmiyorum. İzmir Valisi Selim Köşker için geçmiş olsun,Allah acil şifalar versin inşallah.

Birgün herkes korona olacak galiba kurtuluş yok bu işten işallah yakalanan herkes kolay atlatır kimseye de bulaştırmaz

Virüse yakalanmayan kalmayacak herhalde bu şekilde. Geçmiş olsun umarım hemen atlatır ve sağlığına kavuşur bir an önce…

Önüne gelen Corona virüs oluyor ülkede ne olacak bu ülkenin halı ne olacak bilmiyorum.Vaka sayıları rekore
gidiyor,gittikçe artıyor geçen sene rekor artış 127 idi şimdi rekor 143 e yükseldi bu durum azalması için tüm gün yasak yapılması lazım dışarı çıkanın faturası kesilmesi lazım ama öyle bir durum söz konusu değil.Bakalim yeni açıklama ne olacak merakla bekliyoruz . Rabbim en yakın zamanda bu illetti def eder ülkemizden ve dünyadan.

Geçmiş olsun,acil şifalar diliyorum. Aşısı veya ilacı bulunmadan bitecek gibi görünmüyor bu Corona illeti. Daha çok canları kaybetmeden inşallah çaresi bulunur.

ne kadar tedbir alırsan al olacağı varsa oluyor yapacak bişey yok geçmiş olsunlar diliyoruz burdan kendisine

Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah en kısa sürede iyileşir bence herkes geçirecek bu virüsü…

geçmiş olsun valimize. Korona hiçbir statü dinlemeden herkesi bulup entekre oluyor.

Korona virüs İzmir de de yayılmaya başladı. Hastahanelerde ki yoğunluk ve hala bilinçsiz, sorumsuz davranan halk yüzünden bir kısır döngüye giriyoruz. Eski mutlu sağlıklı ve maskesiz günlerimize bir an önce dönebilmeyi diliyorum. Bir yandan da sürekli yeni virüsler çıkıyor dedikodusu bizi oldukça tedirgin ediyor.

Çok geçmiş olsun. Herkesin Allah yardımcısı olsun, herkese Allah şifa versin.

Geçmiş olsun hastalık kimseyi ayırmıyor. Geçirende en fazla dört ay bağışık olabiliyormuş.