İzmir'i sel vurdu. Evler sel suları altında kaldı!

İzmir’de gerçekleşen sel sebebi ile ev ve iş yerlerinde zor anlar yaşandı. Cadde üzerindeki araçlar sel sebebi ile sular altında kaldı.

Haber içeriği özgünleştirilmeli. Düzenleyip özgünleştirebilirsiniz.

Büyük geçmiş olsun. Türkiye’nin üzerindeki felaketler bir türlü gitmiyor. En kısa sürede geçmesi dileğiyle.

Geçmiş olsun inşallah kimseye bir şey olmamıştır.

Çok geçmiş olsun Allah yardımcıları olsun yağmurun yağmaması bir dert yağması ayrı bir dert belediyeler alt yapı çalışmalarını vs. düzgün yapsa bu tür sorunlar çok yaşanmaz diye düşünüyorum.

Herkese geçmiş olsun umarım can kaybı olmaz herkese tekrardan geçmiş olsun .

izmir çok güzel günler geçirdiği söylenemiyor maalesef depremden sonra bu haber çok kötü oldu

İzmir gibi bir ilimizde alt yapının kötü olduğunun göstergesi diyebilir miyiz acaba ? Oy zamanı herkes meydana çıkıp avaz avaz bağırarak oy ister , ama iş icraat yapmaya geldiği zaman kimse taşın altına elini koymaz . Umarım hiç bir cana zarar gelmediği gibi halkın ve esnafın maddi zararı da karşılanır.

İzmir’de Maalesef bu olaylar çok yaşanıyor. Bu da belediyenin almadığı önlemler yüzündedir. Alt yapısı olmadığı için yağış olduğu zaman böyle felaketlere yol açar.

Az önce gördüğüm haber. En kısa sürede kendilerini toparlarlar diye ümit ediyorum.

geçmiş olsun :frowning:

İzmirde bir deprem bir sel oluyor gerçekten ALLAH Yardım etsin diyecek birşey yok

Insanlar bu kadar kotu olmasalar olabilor di bence o kedileri oldurup bi cuvala doldurup atmalar nedir ya sen insan olarak dilsiz masum hayvanlari katledersen Rabbim buna seyircimi kalir dusunuosun .merhametsiz e merhamet mi edilir insanlar kendi eliyle kendi sonralarini getiriyorlar cok yazik

Güzel ülkemin güzel şehri ve güzel insanları umarım kazasız belasız atlatırlar. Depremler, seller derken 2021 ilk ayını doğa olayları ile sınadı ve bitirdi. Allah yardımcıları olmasını dilerim. Deprem ve ardından olabilecek olaylar konusunda bilinçlenmeliyiz.

Geçmiş olsun.Allah yardıımcıları olsun.Çok zor bir durum selle başa çıkmak.Onca evde harap olmuştur.

Orada yaşayan bütün kardeşlerimize allah yardımcı olsun . Bir an önce eski hayatlarına kavuşmaları dileği ile inşallah. İnşallah en kısa zamanda atlatırlar. Faaliyetler devam ediyor can kaybı olmaması en büyük temennimiz

Allahım acıl yardım etsin sel sebebiyle ev ve iş yerleri zarar gören herkese doğal aferlerden kaçamayız ama önlemlerimizi almalıyız belediyeler üzerine düşen görevleri hakkıyla yerine getirmeli alt yapıyı yolları düzgün bir şekilde yaparak halka destek olmalılar

Zarara uğrayan aileler inşallah en kısa zamanda toparlarlar.Allah yardımcıları olsun.

Çok Geçmiş Olsun Çok Üzüldüm Yağmur Yağmadığında Üzülüyoruz Yağdığındada Üzülüyoruz Çok Üzücü :frowning:

Çok geçmiş olsun. Üzücü bir haber. Yağmurunda gelmesi ayri gelmemesi ayri bir dert oldu.