Jet Sosyete neden yayından kalkıyor?

Jet Sosyete adlı televizyon dizisinin yayından kaldırılma kararının altında ne yatıyor?

Bence fazla izlenmemesi olabilir birde karakterleri biraz absürt gibi.

Bence dizideki göndermelerden ötürü kaldırıyorlar.Gülse Birsel bu konuda açıklama yapmıştı.

Diğer dizileri kadar tutmamış olabilir, bir de kanal değiştikten sonra insanlar bıktı ve isyan etti.

Muhtemelen çok saçma bir dizi olduğu için yayından kalkıyor.

Yeteri kadar reytingi alamaması dizinin sonunu getirir. Kanal her zaman oyuncunun nasıl oynadığına bakmaz onun için reyting önemlidir.

Dizideki bazı şeyleri çok fazla abartılı buluyorum.Reyting iyi olmayınca yayından kaldırılmak istenmiştir.

Saçma bir dizi olduğu için çok fazla izleyen olduğunu sanmıyorum. Yayından kaldırmakla doğru olanı yapmışlar bence.

Reyting düşüşü ve şikayet sonucu.,kötü içerik gibi konular yüzünden kapanmış olabilir

kadrosunda olmak icin kardesimle birlikte talep almistik iyiki kabul etmemisim bunu görünce şaşırdim. Ülkemizde komedi dizileri pek tutmuyor.

Tutulmadı demek ondan kalkıyor yoksa kaldırmazlar izlenseydi reyting yok demek ki

Yayından kalkıyorsa tutmamıştır. Televizyonculuk ta başarı reytingler. Reytingler düşükse yaptığınız iş ne kadar kaliteli bir iş olsa da başarılı olmuyor. Avrupa yakası gibi bir dizi değildi zaten beni sarmamıştı.

Karakterler eğlenceli ama biraz fazla saçma gibi geldi bana. Bide Gürsel Birsel şey dedi: Bir daha asla 2 saat komedi dizisi yapmayacağım.

Her dizinin bir sonu olduğu gibi onunda sonu geldiği içindir.

Jet Sosyete Dizisi Malum Tutmadığı için İzlenmiyor Ve Bazı Yerlerde Göndermeler Yüzünden Kaldırıldı diyorlar doğrumu?

neden kalkıyor bilmiyorum ama oldukça eğlenceli bir diziydi