Kaç numara ayakkabı giyiyorsunuz? Uygun ayakkabı bulmakta zorlanıyor musunuz?

Kaç Numaralı Ayakkabı giyiyorsunuz? Ayağınıza uygun ayakkabı bulmakta zorlanıyor musunuz? Ve Toplam Kaç tane Ayakkabınız var?

38-39 numara ayakkabı giyiyorum.Bulmakta hiç zorluk çekmiyorum.

36.5 giyiyorum ayakkabı bulmakta çok zorlanıyorum. Genelde 37 yada 36 numara tercih etmek zorunda kalıyorum.

kiloyla doğru orantılı kilonuz arttıkça ayak numaranız büyüyor. ben daha kiloluyken 45 giyiyordum. zayıflayınca biraz 43 e kadar düştü ama ayakkabı bulmakta hiç zorlanmıyorum

42 numara giyiyorum ayakkabıya göre değişiyor bazen 43 numara giyiyorum ve ayakkabı bulmakta zorlanmıyorum.

Ayakkabı numaram 38 o yüzden ayakkabı bulma noktasında hiçbir sıkıntı yaşamıyorum.

En çok bulunan 42 numara giyiyorum :relaxed: Ne çok küçük ne de çok büyük.

Ben 36 giyiyorum ayaklarım o kadar minnakki ayakkabı bulmakta hiç zorlanmıyorum ve taraklı değiller.

Ayakkabının kalıbına göre değişiyor. Ama genellikle 43-44 arası giyiyorum. Kramponlarım 46 numaraydı :joy: ayakkabı bulmakta ise zorluk çekmiyorum.

35 - 36 numara giyiyorum. Bu yuzden bazen bulmakta zorlanabiliyorum.

40 numara giyiyorum hiç zorlanmıyor bulmakta parmaklarım uzun olsa 41-42 giyerdim herhalde ayaklarım büyük çünkü

41 numara giyiyorum ama halen bulmakta zorluk çekiyorum.

40 numara giyiyorum istediğim modeli istediğim zaman bulabiliyorum

40 numara giyorum arada sırada oluyor bazen 40 bile büyük geliyor ayağım çok küçük benim

41 numara giyiyorum daha önce hiç zorlanmadım zorlanmam sanırım

42 numara giyiyorum.her yerde rahatlıkla bulabiliyorum :slight_smile:

41-42 numara ayakkabı giyiyorum ve bu ayakkabıyı bulmaktada zorluk çekmiyorum genellikle

42 43 ikisinide rahtsız olmadan giyebiliyorum şuan 8 adet var

43 giyorum zorluk pek yok internetten alıyorum zaten am arkadaşım 54 giyiyor o özel yaptırıyor

Ayaklarım çok problemli yaz kış terlik tercih etmek zorundayım her ayakkabı olmuyor ne yazık ki 42 43 giyiyorum rahat olsun diye