Kaç tane flörtünüz oldu?

Kaç tane flört ettiğiniz kişi oldu, hiç aynı anda 2 kişiyle konuştunuz mu?

Hiç olmadı yani sıfır. Bu bazen eksik hissettirsede çok umursadığım bir durum değil.

Birkaç kişi olmuştur. Uzaklaştım bu konulara. Hayat, ne getireceği bilinmez bir yoldur.

Tam sayısı olmamakla birlikte çok olduğunu söyleyebilirim.

Tam sayısını bilemem ama sanırım 15 olmuştur. Ancak bunların içinde iki gün süren de var iki yıl süren de.

Flört değilde daha çok evlilik düşünüyoruz ilk sevgilim kendisi daha önce hiç kimseyle konuşmadım hepsiyle arkadaş oldum yada iki gün konuştum en fazla onun haricinde hiç sevgilim yada flortum olmadı.

Aslında bunun sayı çok fazla ama insanları tanıyarak bazı hattaları erken farkına varma yol açıyor

3-4 tane olmuştur. Ama nasıl oldu nasıl bitti bilmiyorum.

Çevremdeki kimse inanmasa da daha önce hiç ilişkim (erkek arkadaş, flört, sevgili vs. ) olmadı. İnanmamalarının sebebi ise sanırım çirkin değilim 4 yıl üniversite okudum ama halen bir erkek arkadaşım yok, ama ben inanıyorum gerçek sevgiyi his ettiğim zaman beklemeye değer olduğunu anlayacaklar ilk sevginizin son sevdiğiniz olması dileğiyle.

Sayisini inanin bilmiyorum çok kisiyle ciktim ama iki kisi ile birlikte hayatta olmadim. Genelde ayrilirdik baska kizlarla cikardim oluyorsa devam ederdik olmuyorsa ayrilirdik.

Hiç aynı anda iki kişi veya daha fazla kişiyle konuşmadım, konuşabilirmiydim evet, ama bu da bize yakışmaz idi

Gençlik zamanımızda olmuştu 2-3 kişi. Şimdi evli mutlu çocuklu:slight_smile:

Yurt dışı, yurt içi , sanalda ve gerçek hayatta 20’ye yakın olmuştur diye tahmin ediyorum.

Hiç flört ettiğim kişi olmadı eksiklik duyuyor muyum? Hayır.

1 çünkü tanıştığım kişiyle nişanlıyım şuan

Flörtüm oldu ama daha uzun süreli birşey olmadı veya olduysa bende hatırlamıyorum

Çok oldu belkide 10 ama çoğundan birşey anlamadım diyebilirim çocukluk aşkları.

@aanyelaa#166679 1 tane. İnşallah ilk ve son olur.

Suana kadar 4 tane oldu ama yakinlarda bir kisi daha olabilir.

5 tane kadar olmuştur flört diyebileceğim, ama niyetim ne kadar kötü olursa olsun :slight_smile:) aynı anda iki kişiyle görüşmedim.