Kadınların çanta seçimi nasıl olmalıdır?

Kadınların çanta seçimi nasıl olmalıdır? Hangi tip çantalar nerelerde kullanılır? Çanta kullanımında fiziksel özellikler önemli mi?

Kadınlar çanta işini fazla abarttıklarını düşünüyorum. bu kadar abartmaya gerek yok. gözüne hoş gelen kıyafetiyle uyumlu bir çanta almalar yeterlidir diye düşünüyorum.

Kıyafetleriyle uyumlu olmalıdır. Çantanın bir aksesuar olduğu ve fazla abartılmaması gerektiği unutulmamalıdır.

Kombine uyumlu olmalı tabikide.
Mesela üste kırmızı ve alevli bir kazak giydiysen,çantada yeşil mavi siyah renkler olmamali. Saga açık ve sade renkler tercih edilmiş olması gerekiyor

Kadınlar çanta seçiminde çok titiz ve de çok dikkatli davranmalıdır. İmitasyon ve sahte ürünlerden kaçınmalıdır. Deri çanta alırken mutlaka has deri olmasına dikkat edilmelidir. Çin yapımı çanta ve ürünler alınmamalıdır. Bilinen markalar ya da yerli üretimler tercih edilmelidir. Garantisi bulunan, hatasız üretimler alınmalı ve kullanılmalıdır. Dikiş yerleri, işçiliği kontrol edilmelidir. Renk uyumuna dikkat edilmelidir. ayakkabılara, pardesü ve giyim tarzına uygun çantalar tercih edilmelidir. Tabi bir de çantayı kullanacak kişinin elşne ve bedenine uygun tarz seçilmelidir.

Diğer kızların kısanacağı pahalı erkekleri etkileyeceği bir çanta olması

kadınların çanta seçiminde önceliği sağlık olmalıdır mesela omuz çantaları seviyorsak çapraz takmalıyız aksi durumda ağırlaştırdığımızda omuzumuzun yapısını bozabiliriz, boyun fıtığı olabiliriz buyuzdendir ki omuz çantaları çapraz takılmalıdır. En sağlıklı olanları ise sırt çantalarıdır. Yani rahat taşıması kolay çantaları seçmeli kadınlar.

Çoğunlukla koyu renkler tercih edilip her kıyafete ve kombine uygun olmasına dikkat etmek gereklidir. Bunun yanında yazlık ve kışlık olarak tercih etmekte önemlidir. Ayrıca içerisinde kıyafetlerimizi günlük bakım gereçlerimizi sığdırabilecek büyüklükte olması da önemlidir.

Çanta seçimi kombini tamamlayabilmek adına oldukça önemlidir. Çantalar cıvıl cıvıl renklerde tercih edilmemelidir. Genellikle krem, beyaz veya siyah tonları tercih edilmelidir çünkü bu renkler hemen hemen her renk kıyafet ile kombinlenebilmektedir. Bunun dışında ne çok büyük ne çok küçük çantalar tercih edilmelidir. Çantanın içine en az telefon, cüzdan ve parfüm girebilecek büyüklükte olmalıdır. Bana kalırsa fiziksel özellik önemli çünkü kilosu çok olan veya geniş kalıplı insanların büyük çantalar kullanması göze pek hitap etmiyor.

Bu tür şeyler içerken genellikle kombinlenen şeylere dikkat edilmesi gerekir kombin kişinin üzerinde var olan bütün eşyaları ve kıyafetlerin birbiriyle sağladığı Uygundur çanta alırken de buna dikkat edilmesi gerekmektedir genellikle çanta alırken insanlar kararsız kalsa da var olan ve mevcutta bulunan kıyafetlerinin renkleri göz önüne alındığında bu kıyafetlerin renklerini uygun ve ortam biçiminde hangi ortamın içerisinde bulunduğuna dair bilgileri göz önünden geçerek bunlara dikkat ederek çanta almalıdır. Özellikle alınan çantanın normalde remains Yoksa suni deri mi olduğuna dikkat edilmeli kırışıklıklarının bulunduğuna veya çantanın bağcıklarını kopabilir kopmayacağı ne gibi değişik özelliklerine dikkat edilmesi gereken Ayrıca parlak olup olmadığına ya da Haydar mı kaygan değil mi veya çekicimi dıştan bakıldığında Nasıl gözüküyor rengi Solgun mu değil mi gibi özelliklerini göz önünde bulundurulması gerekmektedir .

hepsini geçin diğer kızları kıskandurmak için diğerleri sonra madem geniş olacak çuval alın onun içine anca sığdırırsınız makyaj ayna cüzdan say say bitmez tövbe

Kadınların çanta seçimleri gittikleri ortamlara göre değişmektedir. Biz kadınlar çok çanta çeşitleri severiz, günlük sıradan dışarı çıkacaksak sırt çantaları da çok uygun ve kullanışlı oluyor omuzdan düşme tehlikesi yok, kapkaç riski yok, askılı çantalar da tercih edilebilir gideceğimiz bir düğünse ve abiye giymişsek ona uygun el çantası almalıyız. ÇAntaya çok aşırı para vermeyi akıllıca bulmuyorum harcama çılgınlığı makul fiyat olsa yeterli.

Sırt çantası taşıması kolay ve içine büyük eşyaların konulabileceği bir çantadır fakat genelde spor giyinişlerde kullanılabilir. Gidilecek yere, giyilen kıyafete göre çanta tercihleri değişir.

Kiloluysa büyük çanta olmaz. Daha orta boy çantalara yönelmelidir. Zayıf ve biraz da kısaysa büyük boy çanta yine olmaz. Sanki emanet gibi duracaktır. Zayıf ince uzunsa orta ve büyük çantalar ona olur. Tabiki fiziksel özellikler önemlidir. İnsan şöyle bir aynaya bakmalı evden çıkmadan. Bir görmeli kendini ne giymişim ne takmışım koluna bi bakmalı. Abiye bir çanta abiye giydiği zaman takılır mesela. Plaj çantaları vardır böyle devasa bavul gibidirler onlar plajda kullanılır. Sırt çantası bel çantası daha böyle spor giyinildiğinde felan kullanılması gerekmektedir bana göre.

Çantada fiziksel bir kavram yoktur bence. Beğendiğin sevdiğin her çantayı her kadın kullanabilir. Benim tercihim retro kısa koldan olanlar.

Hayvan derisi olanları tercih etmeyin o kadar hayvan bir çanta için katliama uğruyor. Normal deri çanta tercih edilebilir. Marka alabilirsiniz.