Kafanıza koyduğunuz şeyi yapar mısınız?

Kafanıza koyduğunuz şeyi yapar mısınız? Kafanıza koyup da yapamadığınız şeyler oldu mu?

Genelde kafama koyduğumu yaparım.Yapamadağım hiç olmadı ama ertelediklerim oldu

İnatçı bir yapım vardır bugün olmazsa yarın bunu gerçekleştirmek için yaparım. Esasında eninde sonunda istediğim hedefe ulaşırım.

Kafama koyduğum herşeyi yaparım. İsteyipte yapamadığımız şeyler genelde duygusal anlamda fazla olur. Çünkü insan maddi olayları kazanıp herşeyi yapabildiği gibi manevi olaylarda çaresiz kalır.

Konuya göre değişkenlik gösteren bir soru benim için. Eğer kafama gerçekten koyduysam yaparım.

Ben kafama koyduğum şeyleri yaparım. Çünkü bende bşr inat vardır. O inatla da ben güzel başarılar elde etmeye çalışan bir insanım. Bence herkeste bu az ya da çok vardır. Şöyle ki bizim bir arkadaş bile hırstan dolayı üniversite kazandı.

Kafama koyduğum şeyleri yapmaya çalışıyorum, ama tabii eğer imkanım ve zamanım varsa, çünkü günlük hayatta yapmak istediğim, kafama koyduğum çok fazla şey var ve zamanım olmadığı için yapamıyorum.

Bu güzel bir olay aslında, elinde olmayan bir şeye sahip olmak istiyorsun ve ona ulaşmak için birşeylere göğüs germeniz gerekiyor, yada kariyer planlaması yapıyorsun kendine ulaşmak istediğin mertebeye gelebilmek için hem doğru işler yapmalısın hemde zamanının gelmesini beklemelisin. Yani bizi planlayıp programliyor aslında bu durum.

Kafama koyduğum ne varsa şimdiye kadar yaptım…
"Zor diye bir şey yoktur imkansız biraz zaman alır " kimin sözü bilmiyorum ama güzel söz :+1:

Kafama koyduğum herşeyi yaparım. Kafama koyupta yapamadığım şeyler varsa sebebi ya hisle yada maddiyatla ilgilidir. Ama herşeyi sonuna kadar zorlarım kolay vazgeçmem.

Yalan söylemeye gerek yok ben üşengeç’im yapmam arkadaş.

Bu özelliğimi seviyorum kafama koyduğum ne varsa yapıyorum. Ama herşeyi de kafaya koyamıyorum keşke koyabilsem

Yaparım tabi ama yapamadığım şeyler de oldu mesela dövme yaptırmak sevdiğim adam istemiyor diye vazgeçtim fakat çoğu şeyi yaparım kafama koyduysam kimse çeviremez

Genellikle evet

Arkadas ortamından baslıyor baska neyden olcakki

kafama koyduğum şeyleri yaparım Yapmadığım şeyler de olmuş Tabii hadi kafana koyduğun şey yapamazsın. Yapman gerektiğini yapar yapamadığını yapamazsın.

Aslında yaparım ama hep engeller çıktı özellikle aile büyükleri sağolsun. Ne zaman başka bir şehirde kendimle kalabildim işte o zaman kafama koyduğum şeyleri yapmaya başladım. Evet ! Çok yapamadığım şeyler oldu, belki de çok şey içimde kaldı . Yaş olmuş 36 iken ve ziyan olmuş o kadar zamana rağmen biliyorum hala umut var . Şimdi kafama koyduklarımı geç de olsa yapma zamanı !

Eskiden yapardım ama artık yapamıyorum o kadar iradeli değilim.

Evet kafama koyduğum şeyi er ya da geç yaparım çünkü o benim kafamda artık bir takıntı olur sürekli onu yapma isteği duyarım bu yüzden mutlaka yapmaya çalışırım.

Ben kafama koyduğumu yaparım burcumdanmı kaynaklaniyo bilmem ama ille dedigim ve direttiğim ne varsa olsun isterim çünkü biliyorum ki her ne istediysem kesin doğru yoldayımdır.