Kahvaltıda sadece kahvaltılık ürünler mi olur sizce?

Kahvaltı denilince aklınıza neler gelir? Sadece kahvaltılık dediğimiz şeyler mi olur?

Bence değil mesela ben ciğeri çok seviyorum sabah kahvaltısında olsa yerim yani:smiley: Adanalı değilim bu arada

hayır olmaz ancak bence sadece kahvaltılık yiyecekler bulunmalıdır. Sabah aç karnına et ve tavuk yemek bana göre hiç değil. Güne peynir zeytin yemeden başlamayanlardanım
.

Hayır bence. Börek, pankek, simit gibi atıştırmalıklar da kahvaltıda güzel gidiyor.

Patates kızartması börek gibi şeyler de olabilir. Bir de birgün önceden kalmış sarma çok severim kahvaltıda. Onun haricinde yemek vs konulmasından hoşlanmam.

Kahvaltı dediğin peynir zeytin yumurta gibi Kahvaltılık ürünlerden olur bence.

Hayır tabiki kahvaltılık harici ürünlerde olabilir.

Bazı insanlar sabah çorba içmeden duramaz. Sadece kahvaltılık yiyen sayısı çok ama başka yemekler yiyen insan sayısı da mevcut.

Kahvaltıda kahvaltılık ürünler tek bulunmamalı

Bazen bazı kahvaltılarda çorba tarzı yemekler de görüyorum :slight_smile:

Aslında sadece kahvaltılık türü olmaz yani diger ulkeleri bilmem ama turkiyede oyle degil en azindan dolma biber ciğer bile yeniyor bizim kahvaltılarımız da allah ne verdiyse :smiley:

Hayır. Börek, krep, gözleme hepsi yiyilebilir bence. Ben en çok da kahvaltıda kısır yemeyi seviyorum.

Kahvaltıda tüm yiyecekleri yiyebilirsiniz.4 bin yıl önce kahvaltı mı vardı?

Kahvaltı denince benim aklıma simit peynir gelir. Ancak kahvaltılık malzemeler, daha çok mideyi zorlamayan ve hafif şeyler olmalıdır.

Ülkemize farklı kültürlerin olmasından dolayı yöreden yöreye değişir.

Hayır sadece kahvaltılık ürünler olmaz. Kimin güne neyle başlamak istediğine göre değişir. Çorba, hamur işi, meyve, kavurma ve bunun gibi bir çok şey koyulabilir.

Sabah sıcacık çorbada insana iyi gelir. İnsanın midesinede iyi gelir.

Sabah aç karınla midemizi çok yormamak gerekir o yüzden kahvaltılık ürünler iyi ama çorba da içilebilir

Hayır ben bazen çorba içerim hatta annem akşamdan kalan yemekleri sabah yemesini daha çok sever😊

valla ben makarna yerimi biliyorum açken sen sen değilsin