Kandil günlerinde hayır dağıtırmısınız?

Herkesin kandili mübarek olsun arkadaşlar, kandil günlerinde hayır dağıtırmısınız?

senin de mübarek olsun. tüm müslümanların mübarek olsun.

Teşekkür ederim öncelikle güzel düşüncen için. Tabi ki hayır yapılması gerekir ben de yaptım yani ailecek annem ile yapıyoruz düzenli her yıl annem bunu aksatmaz. Çünkü ölen babasının ruhuna gitmesi için de yapıyor düşünceli biri.

Evet dağıtıyoruz babam kandiller de genellikle 1 tepsi tatlı getirir komşulara dağıtıyoruz.

Tüm müslümanların kandili mübarek olsun. Evet ailemle yapıyoruz genellikle.

Kandil günleri kandil simidi dağıtırdık eskiden. Şimdilerde pek yapmıyoruz.

Evet dağıtırız. Genellikle bütün komşulara ekmek verilir.

Herkes için, bütün müslümanlar için dua ederim. Dua da manevi bir yardım bana göre…

Hayırlı kandiller herkese elimde imkan olduğu zaman en güzel hayırları yapacağım.

Öncelikle herkese hayırlı kandiller eskiden çok güzeldi şimdi ise azaldı ama elimden geldiği kadar yaparux

Berat Kandiliniz Kutlu olsun. Tabiki hayır dağıtıyoruz elimizden geldiğince birşeyler alıp dağıtıyoruz.

Bütün müslüman alemi için dua ederim. Kötülüklerden ve kötülerden korusun Allah

Tüm müslüman aleminin kandili mübarek olsun evet hayır yapar dağıtırım konu komşuya fakire yetimlere

Öncelikle herkesin kandili mübarek olsun, 9 yıldır sadece kandiller de değil ramazan aylarında da hayır yapıyorum.

Toplumumuzda nedense hep böyle bir algı yaratılıyor. Diğer günler birşe yapmayın ama kandil günleri sevap işleyin 10 katı sevap alırsınız, kandil günleri tövbe edin günahlarınız silinir gibi şeyler olmaması gerekiyor bence. Elbete ki iyilik,evap yapmamız gerekiyor ancak bunları sadece böyle kandil günlerinde yapmamalıyız