Karadenizliler neden sinirlidir?

Karadeniz insanları sinirli yapılarda insanlar mıdır?

yaşadığım için biliyorum hepsi öyle değil o denizin hırçınlığı insanlarınada yansımış olabilir

Coğrafyaları dik yamaçlardan oluşur zorlu şartlarda yaşadıkları için asidirler. Sinirli demeyelim, asi diyelim.

Karadeniz insanları denizin çocuklarıdır ve insanları memleketlerine göre sınıflandıramayız arada çok iyilerinin olduğunu biliyorum fakat sanki bir parça Artvin Borçka insanı inatçıdır, çabuk sinirlenirler hatta bu dış görünüşlerine dahi yansımıştır bizzat da itiraf ederler bu yönlerini birde Trabzon insanı çabuk alev alır ama sakinleşmeleri uzun sürmez gerçek Karadenizli insanının yönlerinde bunlar vardır vardır ancak misafirperver ve yiğit insanlardır

Yok aslında benim tanıdıklarım var o kadar sakin bir insan ki olağanın dışında sakin hemde. Bence genelleme yapmak doğru değil.

Bence genelleme yapmak saçma . Hepsi öyle değildir benim tanıdıklarım var çok tatlı insanlar.

Bunun nedenini bende bilmiyorum ama gerçekten çabuk sinirlenen ve asi insanlarız.:grinning:

Bunun bence bölge ile alakası yok. Karadenizliler sinirlidir lafı klasikleşmiş olduğu için böyle oluyor.

Ben bir Karadeniz geliniyim,eşim ve ailesi gayet sakin ve neşeli insanlar.ilk kez böyle bişey duyuyorum🤔

Bence karadenizliler sinirli değiller insanı kizdirirsan herkes kizarkızar yanı karadenizlilerin günahını almayın

Bence fazla nemli havanın verdiği rahatsızlıktan olabilir. Ben de Giresun’a gittiğimde terleyip durduğum için sinirliydim :smile: .

Genetik midir, havasından mıdır, suyundan mıdır? İlginç bir şeydir bence xd.

doğasından olsa gerek belki ama daha uzun yaşadıkları söylenir sinir olsalar ama bana kalırsa en rahat insan onlar :9

trabzonlu olrak aşırı sinirli bır yapıö var bu genel olarak degıl bızm her seye sinirlenmeyız sadece trabzon spor macı oldugu zaman sinir basar bize :slight_smile:)