Karakteristik burnu olanlara kısa saç olur mu? Hangi saç modelleri olur?

Büyük ve kötü burunu olan kişilere kısa saç mı daha iyi olur uzun saçmı ?

Uzun saç daha iyi olur diye düşünüyorum , kısa saçta yüz daha fazla ön palana çıkıyor çünkü .

uzun saç olup bir de saçlara güzel şekiller ve güzel kesimi var ise çok iyi olur. çok iyi gösterir. böyle düşünüyorum.

Uzun ve kat kat saçlar karakteristik burnu olanlara yakışır diye düşünüyorum. Ama bazılarına kısa da yakışabilir. Çünkü bu aslında yüz şekline bağlıdır. Tombul yüzlü ve karakteristik burnu olan kişiye küt saç yakışabilir mesela.

Valla iki saçıda dene, eğer yüz tipine uyuyorsa onu yap, belki kısa saç daha cok yakışır belki uzun

Uzun saç daha çok yakışır çünkü saçlar uzayınca insanın kafası küçülür bu nedenle burnunda küçük gözükür

saçı kısa olanların yüzü önplanda olur ve burunumuz büyük olunca bu da kötü bir görüntü ortaya koyar. uzun saç benim tercihim. yani daha iyi dururr.

Belli bir kısma sokmak yanlış olur. Kişinin tercihine göre değişir. Kimi insan uzun saçı yakıştırırken kimi kısa saçı yakıştırır kendine.

Bence saç tipini yüzünüzün kaldırması yalnızca burna göre değerlendirilmemeli. Mesela elmacık kemiklerinizin çıkıklığı, alnımızın açıklığı, kaş tipimiz, ağız yapımız da etkili. Ama burnunuzu geri plana atmak istiyorsanız, saçınızı kıvırcık ve uzun kullanmanızı tavsiye ederim.

Katlı bir kesim + uzun saç + burun kontürü :blush: