Kardan adam çaldılar

İstanbul’da kızı için kardan adam yapan bir adam,ertesi günün sabahında yaptığı kardan adamı yerinde göremedi.

Haberi görünce hem çok güldüm hem de şaşırdım amaç neydi yani kar parayla değil ki yapıver sen de işte

Hırsızlıkla level atlamak bu olsa gerek.
Gerçekten daha ne çalabilirler diye düşünürken bu habere denk gelemek.
Canım ülkem insanları . Kendileri yapsalar keşke kardan adamı .

Hhahahah ülkede çalınmayan bir o kalmıştı desenize. Mandaldan ayakkabıya paspastan çekçeğe şimdi de kardan adam :slight_smile:

Çok iyi ya bu Ülke bir harika işte yurdumun insanları kardan adam çalmak nedir yaw.

Bu hırsızlar sadece zevk için mi yapıyor diye sormadan edemiyorum para da etmez keyif için mi çaldın birader :slight_smile:

ve bunu gidip haberciler mi bildir Di çok enteresan.

Yalan haber de olabilir mizaç amaçlı yapılanlardan. Lütfen öyle olsun :blush: Hırsızlıkta bu kadar ilerlememiş olalım.

Traji komik ne istedin ki kardan adam diycektim ama sanırım hayatımızın her evresinde kolaya yönelme var ettik olup olamaması pekte önem vermeden

Bu da bir emek hırsızlığı. Kardan adam yapmaya üşendi diyeceğim de çalmaya nasıl üşenmemiş😂

hayda hiç güleceğim yoktu ya. Şaşırmadım da açıkçası. Neden çaldı acaba açıklamasını çok merak ediyorum. Yapmaya üşendi bence o yüzden çalmıştır. Başka açıklaması olamaz bence bu durumun. :slight_smile:

Allah akıl versin küçük bir çocuğun mutluluğuyla oynamışlar yazık kıyamam o yavrucağa aynısı küçükken benimde başıma gelmişti :slight_smile:

Bugün bende izledim çok güldüm bu habere.Yani şimdiye kadar kardan adamı zevk için parçalayan tekme atanı görmüştüm de çalanıda ilk defa görüyorum.Acaba çok mu zordu kardan adam yapmak.

Acaba erimiş olabilir mi şimdi çocukları kırmamak için yalan haber vermiş olmasınlar :sweat_smile:

Ülkede çalınmayan bir kardan adam kalmıştı.Etrafta kar çok sende yap zor birşey değil ki.Allah akıl fikir versin.

Küçük bir çocuğun sevincini çalacak kadar Ülkemizin insanlarının psikolojisinin ne kadar bozulduğunun göstergesidir allah akıl fikir versin ne diyelim

e yuh bu kadar da olmaz yani

Söz konusu hırsızlık olunca sınır tanımamışlar demekki.Ne diyelim, artık yuh yani.Satsan para da etmez ki,ne yapacak kardan adamı😂

Çok gülünç bir haber ama şöyle bir durumda var belki de çok küçük bir çocuk onunla vakit geçiriyordu arkadaşı yoktu yani onun eğlencisini elinden almak gibi bir şey bu hiç güzel bir davranış değil ve hiç te etik bir davranış değil amaçları sadece eğlence ve çok boş bir şey yapmışlar gidin kendiniz başka bir şey yapın.

Bence yıkılmıştır bozulmuştur kim kardan adamı çalıp napsın allah aşkına ya