Karısını Canını Yakmak İçin Üç Çoçuğunu Döverek Öldürdü

İnsanoğlu zulümde sınır tanımıyor, Meksika’nın hidalgo Eyaletinde hayatını sürdüren bir adam karısının canını yakmak için üç çoçuğu’nu öldürdü polis ekipleri kısa sürede cani adamı yakaladı.

Bunu yapan kesinlikle insan olamaz gerçekten yazık günah. İnsanlar merhametini kaybetmiş. Böyle bir kan dondurucu şeyi aklı başında kimse yapmaz. En ağır cezayı almalı.

bu delilik ya, çocukların ne suçları var bu olayda. neden gidip kendini öldürmedi madem

bu delilik ya, çocukların ne suçları var bu olayda. neden gidip kendini öldürmedi madem

Gerçekten artık bu tür şeylere şaşkınlıkla bakıyorum. Bu ne demek ya karısının canını yakmak için 3 çocuğunu öldürdü pes gerçekten. Artık diyecek kelime söylenecek söz yok. Yazık çok yazık. Bu tür olaylar yaşanmasın dur densin bunlara! Bıktık yani.

Bu nasıl bir vahşiliktir .Bu kişi aklını kaybetmiş olmalı normal biri bunu yapamaz.

bunu yapan insan olamaz.Çocuklarını öldürmek çok canice bir durum.

Vicdansız insanlar ya bu insanlık nereye gidiyor anlamıyorum ya çocuğunu öldürür ya karısını döver öldürür böyle insanlar aciz insanlar sadece savunmasız insanlara güç gösterisi yaparlar anca artık bu tarz olayların azalması için bir takım şeyler yapılması lazım kimseye güvenemez olduk.

yazıklar olsun ya böyle haberler duydukça hayatta yaşama hevesim kalmıyor böyle insanlara idam getirilmeli ibreti alem için.

yazıklar olsun ya böyle haberler duydukça hayatta yaşama hevesim kalmıyor böyle insanlara idam getirilmeli ibreti alem için.

Ya belki biraz aşırılığa kaçacağım ama bunu yapanı lime lime etsen insanın içi soğur mu? Sadece bunu çok merak ediyorum.

Böyle insanar varya insanlıkdan gram kadar nasibini almamış kişiler böylelerine hapis degil direk idam verilmeli artık hapis bile insanların gözünü korkutmuyo böyle bir canilik merhametsizlik hiçmi insanlık görmemiş bunlar ya hiçmi vicdanları sızlamamış yazıklar olsun gerçekten bir şey diyemiyorum kelimeler kefaletsiz ne desem burda boş yani derhal bir şeyler yapılmalı cezasını en agır şekilde ödemeli.

yani o kadar işkence etmek nedir ya? senin yavrun senin canın o nasıl kıyıp dokunabiliyorsun? bu nasıl bir intikam alma şeklidir? gerçekten dünyanın sonu nasıl olacak merak ediyorum. bu şekilde giderse herkes birbirini öldürerek insanların nesli tükenecek.

Heh bir de böyleleri var. Eşinin canını yakmak için çocuklarına işkence edenler ve öldürenler. Bunların sayısı az da değil, bayağı varlar yani. Allah sayılarını azaltsın. Keşke çocuk yapma ehliyeti getirilse…

Böyle insanlar olmazsa dünya bence cennet gibi biryer olurdu ya üç çocuğu döverek öldürmek ne ya vicdansız cahil

ya bu insanlık nereye gidiyor ya bu kadar da olmaz be el insaf arkadaş ne ara bu kadar cani oldu insanoğlu neden böyle şeyler oluyor inanın aklım almıyor.

Bizim ülkemizde kadınlar öldürülürken Meksika’da adam daha Manyak çıktı kadın İçin ölümden daha şiddetli bir acı.

Böyle cani ruhlular her yerdedir. Umarım en ağır cezalaedan biri verilir.

Canilikte yeni bir çığır. Psikopat insan nasıl yüreği el veriyor inanamıyorum!!